2733
2739
عنوان

این اباژور خوشگله بخرمش یانه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 208 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میزش خوب نیست  آبازورش قشنگه  اگه از خود پیج اصلی این پسر هم بخری که مغازش اصفهان کاراش ...

اخه خب رو چی بزارمش

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
2731

میز و آباژور قشنگه هردو.اما بهتره همرنگ نباشن. این نظر منه، ببین وسایل خونه مبل و میز و آباژور همه یه رنگ میشه. بهتره رنگ آباژور و یه جور دیگه بگیری تا بهتر خودشو نشون بده و جلوه ی بهتری داشته باشد.البته سلیقه ها متفاوته

مدل میز و آباژور با هم هماهنگ نیستن

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱
2740
میز و آباژور قشنگه هردو.اما بهتره همرنگ نباشن. این نظر منه، ببین وسایل خونه مبل و میز و آباژور همه ی ...

خب رنگ میزو‌چه رنگی کنم چون موندم اباژور رو چی بزارم

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
به نطرم به این آباژور نمیاد.ولی آباژور خیلی زیباست

خب پس رپی چی بزارم اباژورو

آبازورش چون طرح داره میز و ترجیحا ساده بگیر

مدلی به ذهنم نمیرسه مثلا چه مدلی بگیرم چون با عسلی مبلا نمیاد

با زبان روزه آدمو به گناه میندازید😂😂😂 آقا من یه شوهر مثل همین پسره میخوام مرسی اه

خدایا به این یکی اینجوری بده بره الهی امین

2706