2733
2739
عنوان

پدرم بم فش رکیک داد ( دعوای خانوادگی)

| مشاهده متن کامل بحث + 1251 بازدید | 72 پست
چرا دخالت کردیم؟؟؟ ما میترسیدیم مادرمون بره و این پدرم هر بلایی میخواد سرمون بیاره همینقدر که پدرم م ...

😰خیلی ناراحت شدم...ان شا الله عاقبت بخیر بشی......اگه مادرتون صبر کرده شاید بخاطر شما بوده......من التماس میکنم ....و قول بده درست بخونی..که بری سر کار      و این روزا رو فراموش کنی خواهر

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

التماس میکنیم با تمام این اعصاب خوردی ها....درس‌رو بخون ی جا خوب قبول شی ....بتونی دست خودتو خواهرتو ...

حتما میخونم و میرم... البته من هیچی نخوندم میخواستم یکسال پشت کنکور بمونم

𝗠𝗕𝗧𝗜:𝘌𝘕𝘛𝘑   جنسیت:زن
2731
نمیزارن درس بخونم همش کار خونه گردن منه الانم باید افطار درس کنم

امسال کنکور داری باید بشع....از خواهر و مادرت تو کارها کمک بگیر.....شبا درس بخون....

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا
والا اگر مادرت خیانت داشته پدرت تا حدودی حق داره چون مرد جماعت زورش زیاده خیانت حالیش نمیشه میتونست ...

ولی دعوا سر خیانت نبود پدرم همون اول اومد سلام نکرده مادرمو زد بخاطر اینکه کار خونرو مادرم نرسید

حتما میخونم و میرم... البته من هیچی نخوندم میخواستم یکسال پشت کنکور بمونم

امسال هم میشه اگه بخوای.....من داداشم دو ماه خوند پرستاری قبول شد....امسال سعی کن بری

😰خیلی ناراحت شدم...ان شا الله عاقبت بخیر بشی......اگه مادرتون صبر کرده شاید بخاطر شما بوده......من ...

حتما میخونم برم... اینجا بمونم منو میکشن.. کلفت میشم حقارتم میدن

2740
نه کنکوریم ولی هیشکی درکم نداره میگن اول نظافت خونه انجام بده بعد درس

برو از صب تا شب کتابخونه 

فقط درس بخون خوب تا موفق بشی 

این روزا هم سخته ولی میگذره 

این مدت رو تلاش کن تا آخر عمر راحت باش