2737
2739

این ماجرا مال چندسال پبش هست که برای دوست خانوادگیمون پیش اومد دختر و پسر چند ماهی دوست بودن و بعد قضیه رسمی شد و این قضیع واسه حنابندون و عروسی بود ماجرا ازین قرار بود که شب حنابندان که جشن گرفتند ماهم دعوت بودیم و رفتیم خانواده داماد با هدایا و خریدهایی که با عروس و داماد انجام داده بودند وارد مجلس شدن و در اول صف جاری وایساده بود و میرقصید.. همون موقع مادرشوهر یه ۵۰ تومانی به جاری شاباش داد که تو سال ۹۲ خوب بود و همون موقع ۵ تومان هم به عروس جدید که حنابندونش بود شاباش داد.

وای که یهو دیدیم مادر عروس گفت به دور و بریاش گفت به جاری ۵۰ داد به بچه من ۵ و عروس رفت اتاق و حالا خدا میدونه واقعا از حال رفت یا خودشو به غش زد🙄... یه بحث کوچیک شد و خانواده دوماد و اهل و عیال رفتن و دامادم بردن و پدر عروس گفت عروسی فردا کنسل بشه و عروس گفت اگر کنسل بشه من خودمو میکشم...

خلاصه ما مونده بودیم عروسی بریم یا نه کنسله؟ که فرداش گفتن اوکی شده بیایین🙂

هستید لایک کنید ادامشو بزارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

فقط اخرشو خوندم دیدم گفتی هستین ادامشو بزارم تصمیم گرفتم برم و وقتمو تا ده صفحه هدر ندم

بیخود خب همون اول بگو

اگ نبودیم ک اصن نمیومدیم تاپیکت

اه

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان شیراز) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤

ولی واقعا چرا باید به جاری ۵۰ بده به عروس ۵ تومن؟ 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506
2706