2733
2734
عنوان

پدرم بم فش رکیک داد ( دعوای خانوادگی)

| مشاهده متن کامل بحث + 1252 بازدید | 72 پست
وااای یاخدااا پدر به دخترش همچین حرفی بزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!! مگه میشه؟؟؟ وای دنیا ب اخر رسیده!!!!

مثلا نماز خون و روزه گیر و مذهبیه ولی بویی از انسانیت نبرده

𝗠𝗕𝗧𝗜:𝘌𝘕𝘛𝘑   جنسیت:زن
20 فروردین 18 ساله میشم

التماس میکنیم با تمام این اعصاب خوردی ها....درس‌رو بخون ی جا خوب قبول شی ....بتونی دست خودتو خواهرتو بگیری از این برزخ بری......هنوز وقت مناسبی هس برا کنکور. از دوستات مدرسه کمک هم بگیر

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه دانشجویی خوابگاه بگیر فقط مستقل شو و سعی کن ازشون جدا بشی آبجی 🥺

نه کنکوریم ولی هیشکی درکم نداره میگن اول نظافت خونه انجام بده بعد درس

2742
مثلا نماز خون و روزه گیر و مذهبیه ولی بویی از انسانیت نبرده

بخوره تو سرش.......میگه هیچ وقت از نماز و روزه کسی حساب نبر...شاید عادتش شده

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا

بهتر بود همون اول تو دعواهاشون نبودین تا خرف بشنوین

اگه میبینین مامان باباتون دارن دعوا میکنن شما برین یجای دیگه که جلو چشمشون نباشین تا حرفم نشوین، تو دعوا هیشکی عقلش سرجاش نیس که بدونه به کی، چی میگه. 

بعد دعوا همه عقلشون میاد سرشون.

نه کنکوریم ولی هیشکی درکم نداره میگن اول نظافت خونه انجام بده بعد درس

انجام بده...فقط اعصاب خودت خورد نکن...بشین بخون

2738
عزیز دلم شما چرا تو دعوای پدر مادرتون دخالت کردین هم شما هم خواهرت

چرا دخالت کردیم؟؟؟ ما میترسیدیم مادرمون بره و این پدرم هر بلایی میخواد سرمون بیاره همینقدر که پدرم مارو نکشته بخاطر مادرمه وگرنه تنبیه پدرمو ندیدی میاد رو سر آدم طرفو میزنه زمین رو شکمش میشینه شروع میکنه خفه کردنش و مثل چی میزنتش

عزیزم پدرت که از خداشه ‌شماها برید ،پس جمع کنید با مادرتون برید ،معلومه دختر با جربزوای هم هستی برید ...

کجا بریم؟, تایپیک قبل منو دیده باشین مادرم تو گذشته خیانت داشته پدرم گفت ابروتوو میبرم اگه بری نمیزارم پدرت سرش بالا ببره  اگه تو محل ابرومون بره پدربزرگمم مارو مینداخت بیرون و همه مارو مادر بدکاره میدیدن..

بااین پدر بهتره تنها دیگه تو یه خونه نمونید اسی  هم خودت و هم خاهرت

روانی میگه مارو همش غر میزنه همش رو مخ میره و پر حرفی میکنه و تو کل حرفاش فقط غر زدنه

نمیره

تولدت پیشاپیش مبارک باشه عزیزم

خوب خودت میگی روانیه پس باهاش بحث نکنید سعی کنید خودتون رو واسه مامان باباتون لوس کنید راضیشون کنید عصبانیشون نکنید حداقل تا وقتی که بتونی از پس خودت بر بیای بچه های اول باهوش ان ولی ساده دکمی ها سیاست بیشتری دارن

با خودت تکرار کن این آدم روانیه نباید باهاش دهن به دهن بشی توی زندگی هم همینه کسیکه توهین میکنه کسیکه دست بزن داره باید ازش دور بشی باید دم دستش نباشی آتو دستش ندی

توی هر خونه ای بحث پیش میاد ولی باید یاد بگیری کنترل کنی تا کار به توهین و کتک کاری نرسه

طورس رفتار کن که دیگران بهت جسارت نکنن و با احترام بات رفتار کنن

والا اگر مادرت خیانت داشته پدرت تا حدودی حق داره چون مرد جماعت زورش زیاده خیانت حالیش نمیشه میتونست مادرت رو همون موقع بیرون کنه طلاق بده  

مادرت هم بی تقصیر نیست ماشاله فحش بد هم بهتون میده 

هر دو تاشون مشکل دارند 

2706