2733
2734
عنوان

پدرم بم فش رکیک داد ( دعوای خانوادگی)

| مشاهده متن کامل بحث + 1258 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد یکسره گیر داد بمن مادرم گف بس کن دیگه هرکاری میکردیم ساکت نمیشد که اخر گذاش رفت مادرم بعد دعوا گ ...

عزیزم پدرت که از خداشه ‌شماها برید ،پس جمع کنید با مادرتون برید ،معلومه دختر با جربزوای هم هستی برید کار کنید خرج خودتونو در بیارید ،بخدا شب نون پنیر بخوری بهتر از اینه که با این آدم خورشت بخوری

2731

خااک بر سر همچین پدری...نماز بزنه بند کمرش........خودشون اقدام کردن....***خوردن بچه اورده بعد اینجوری ظلمش میکنه...........خودتو ناراحت نکن...بسپار به خدا و علی

....درس بخون دانشگاهی برو..برو سر کار..خودتونو مستقل کنین 

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا
بعد یکسره گیر داد بمن مادرم گف بس کن دیگه هرکاری میکردیم ساکت نمیشد که اخر گذاش رفت مادرم بعد دعوا گ ...

بعد گفتم حرف زشتی زدی گفت اگه زدم ببخشید ( همیشه دلمو می‌شکنه بعد میگه ببخشید بار اولش نیست که فش رکیک میده) گفتم چقدر بگم ببخشید چقدر ببخشمت بعد شروع کرد هوار کشیدن گفت مگه من برده توهم بت بگم ببخشید؟؟؟ منم گفتم من حق ندارم از حقم دفاع کنم؟ وقتی فحش بد میدی؟  شروع کرد بیشتر داد زدن سرم منم گفتم داد نکش می‌ترسیم 😏 بعد قطع کرد.. خواهر کوچیکم گفت ازت معذرت خواست چرا غرورش میشکنی؟ من گفتم غرور من مهم نیست؟ هرروز داره بم بی احترامی میشه و خورد میشم؟؟

تموم شد توضیحاتم..

𝗠𝗕𝗧𝗜:𝘌𝘕𝘛𝘑   جنسیت:زن
بقیه ش چیشد؟ ان شاءالله مشکتون حل شه کامل درکت میکنم خوبه یه خواهرداری💔

خواهر کوچیکم پشتم نیس منو به خیار میفروشه این منم که پشتشم پنج سال ازم کوچیک تره،

𝗠𝗕𝗧𝗜:𝘌𝘕𝘛𝘑   جنسیت:زن