2737
2739
عنوان

نظرتون در مورد این قیافه چیه؟

85 بازدید | 13 پست

قیافه دوستمه کنارم نشسته میگه من قیافم سینمایی هست و خاصه

تجربیاتم در هر زمینه ای رو باهاتون به اشتراک میذارم در عوضش برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان عج الله صلوات بفرستید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اعتماد به نفسشو دوس داشتم

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2728

سینمای کجا؟

تو رووووو خدااااا کتاب بخونید مسواک بزنید****بی‌نهایت زندگی رو دوست دارم و می‌خوام تا جایی که می‌شه زندگی کنم. کاش هر چی خاک اموات شما هست بقای عمر من باشه.این فیلم را به عقب برگردان آن قدر که پالتوی پوست پشت ویترین، پلنگی شود که می دود در دشت های دور، آن قدر که عصاها پیاده به جنگل برگردند و پرندگان دوباره بر زمین.نه!به عقب تر برگرد. بگذار خدا دوباره دست هایش را بشوید در آینه بنگرد؛ شاید تصمیم دیگری گرفت.-گروس عبدالملکیان
2740
میگه هالیوود

جمله ام حاوی مقدار زیادی اسید بود 

تو رووووو خدااااا کتاب بخونید مسواک بزنید****بی‌نهایت زندگی رو دوست دارم و می‌خوام تا جایی که می‌شه زندگی کنم. کاش هر چی خاک اموات شما هست بقای عمر من باشه.این فیلم را به عقب برگردان آن قدر که پالتوی پوست پشت ویترین، پلنگی شود که می دود در دشت های دور، آن قدر که عصاها پیاده به جنگل برگردند و پرندگان دوباره بر زمین.نه!به عقب تر برگرد. بگذار خدا دوباره دست هایش را بشوید در آینه بنگرد؛ شاید تصمیم دیگری گرفت.-گروس عبدالملکیان
باللییییوود😀😀😉😂

اره ۲ بار😂

جمله ام حاوی مقدار زیادی اسید بود 

حالا درسته دوست باحالی دارم و شوخه ولی انصافا قیافش‌ اونقدرام بد نیست تا حالا یه سی سی ژل یا یه عمل زیبایی نکرده مقایسه نکنید با اونایی که این عید خودشونو خفه کردن

تجربیاتم در هر زمینه ای رو باهاتون به اشتراک میذارم در عوضش برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان عج الله صلوات بفرستید
حالا درسته دوست باحالی دارم و شوخه ولی انصافا قیافش‌ اونقدرام بد نیست تا حالا یه سی سی ژل یا یه عمل ...

نگفتم قیافش بده

قیافه دست خود ادم نیست

ولی نبایدم ادم انقدر اعتماد ب نفس کاذب داشته باشه