2737
2739

پدر و مادرم انگار منو نمیبینن.

نمیدونم چرا اینقدر بد بختم. انگار نباید روی خوش ببینم. حقم نیست.

من یک ساله جدا شدم و با خانوادم زندگی میکنم . هر بار باهم به مشکل میخوریم بهم میگن حقت بود زیر دست شوهرت میمردی و نجاتت نمیدادیم😭

تمام فکرشون اینه به زندگی برادرم کمک کنن و نیاز های منو نمیبینند . امسال قرار بود یه وسیله ایی که واجب هست برام تهیه کنن اما تمام پولشو دادن به برادرم خونه بخره .و برای سال بعد هم قراره همینقدر باهاش کمک کنن . هر مراسمی میشه براشون پول و ... میریزن حتی تولد قمری . بعد تولد من رفتن یه کیک مونده گرفتن .شکل باب اسفنجی . حتی یه ریال کادو ندادن .عیدی و بابام میگه باید چند ملیون بهشون بدیم .بعد منو به حسابم نمیارن جز بچه هاشون.

من حسودم حتما. یا نیستم . امروز با پدرم بحث کردم . گفتم چرا اصلا منو نمیبینی . نه پول توجیبی بهم میدی نه تا حالا یه بار به حرفم گوش کردی . بعد تمام دقدقت اینه عیدیشون چند ملیون باشه ‌.

ازشون متنفرم . خیلی زیاد کاش هیچ وقت منو به دنیا نمیاوردن . 

خودم کار میکنم خرج زندگیمو و پسرمو میدم . زندگی برام خیلی سخته. چرا باید اینقدر سخت باشه همه چیز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ماهی چقدر در آمد داری؟

۲ ال ۳ ت

قبلا بیشتر بود اما درس میخونم برای همین کارمو کمتر کردم . جالبه تو دانشکده معدل الفم بعد بهشون میگم اصلا هیچ براشون مهم نیست با بی تفاوتی میگن که چی مثلا

خانواده های ایرانی اکثرا پسر دوست هستن شاید به زبون بگن نه ما بین فرزند هامون فرقی نمیذارم ولی اینکار رو میکنن 

وقتی ازشون توقع نداشته باشی کمتر غصه میخوری 

چون اونا هم چشم دارن هم درک دارن و خوب بد بخوبی متوجه میشن پس خودت رو ناراحت نکن باهاش کنار بیا

curiousسابقم.     3. 1. 98 عضو سایت شدم               ودر تاریخ           18. 3. 1400 ساعت 16 بخاطر پست سیاسی تو تاپیک سیاسی تعلیق شدم                                                                                                                                          کاربریم اصلیم چهار ده روز بعد برگشت و دیگه از این خطم استفاده نکردم  که دوباره دیروز عصر به خاطر یه معلوم والحال عوضی با همراهی یه عوضی دیگه  در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۲۸ تعلیق شدم.                                                                           دفعه اول مقصر بودم و قبول داشتم ولی اینبار اصلا نباید تعلیق میشدم   مرگ بر عوضی.                    اگه میشه برای شادی روح بابام یه صلوات بفرستین . ممنون
2740
عزیزم دختر ک جدا میشه همینه متاسفانه بچه هم داسته باشه دیگه بدتر از بدتر  یکم درکتو ببر بالات ...

چقدر ببرم بالا .

انتظار دارن تمام کارای خونه رو مثل یه کلفت انجام بدم . از بچم صدا در نیاد و خودم هم حرف نزنم .

چقدر صبر کنم .

هرچقدر میگم برام خونه جدا بگیرید میگن نه مردم میگن دخترشون مشکل داشته حتما نتونستن با هم بسازن

خانواده های ایرانی اکثرا پسر دوست هستن شاید به زبون بگن نه ما بین فرزند هامون فرقی نمیذارم ولی اینکا ...

فقط از همچین فکری متنفرم از همه چیشون .

۱۶ سالگیم با پسر داییم ازدواج کردم .

چون پدرو مادرم منو ازار میدادن .

۱۲ سال زجر کشیدم . بخاطر این که نمیزاشتن جدا شم . 

ازشون متنفرم

2706