2752
2734
عنوان

من حسودم یا حق دارم . خواهش میکنم کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 57 پست
اخی . صبور بودن ادمو میشکنه . دلم برای زنای مثل خودم و مادرتون میسوزه. تو این دنیا جز خدا پناهی ندا ...

ایشالا درست میشه امیدتونو از دست ندید🫂

الا بذکرالله تطمئن القلوب✨️❤️‍🩹

افسارگسیخته 🦤
چرا ولي به خدا توكل مي كنم . ميريم سمت قران. قران ميخوندم يا قران گوش ميدم يه جند روزيي ازشون فاصله ...

شما مجردی .

خانوادم منو به عنوان یه لکه ننگین میبینن.محبتشون بهم فرق کرده

فقط تنها راه نجاتم مستقل شدنه. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شما مجردی . خانوادم منو به عنوان یه لکه ننگین میبینن.محبتشون بهم فرق کرده فقط تنها راه نجاتم مستقل ...

عزيزم اونها فكر نكن به شما ازدواج بدن تنهابي با بسر توي خونه جدا زندگي كني.  مكه اين از دوبارخ ازدواج كني اون موقعه حق دخالت ندارن. 

عزيزم اونها فكر نكن به شما ازدواج بدن تنهابي با بسر توي خونه جدا زندگي كني.  مكه اين از د ...

مادرم از خداشه .

من برم . و بله حتما دخالت میکنن بازم ولی  کمتر از الا هست .

حداقل میتونم زمان هایی که میخوان بیان پیشم برم بیرون یا کمتر ببینمشون.بازم بهتر از الانه

یه مدتی طول میکشه چون باید چند جا وام بردارم . شاید یک سال . نمیدونم چطور باید امر و نهی کردناشون تح ...

حتي اگه خونه جدا بكي يو توش ندكي كني بازهم توي زندكيت دخالت ميكنن . اگر حرف مردم براشون مهم باشه اصلا اجازه ندم بري توي خونه جدا با پسرت زندگي كني.