2733
2734
عنوان

اگه به همه بچه ها عیدی بدن…

276 بازدید | 34 پست

خانوما اگر عید دیدنی خونه یکی از بزرگترها دعوت بشید و اون بزرگتر به همه بچه های اون جمع عیدی بده جز بچه شما ، واکنشتون چیه؟

آدم حق داره ناراحت بشه؟ بحث پول نیست بحث احترامی هست که طرف نذاشته

کاربری دست دونفره..من و دوستم

اره باس بخوابی دهنش  شعورش و لا پولا داده رفته 🙄

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چقدر بدم میاد از این ادما یبار بچه بودم برام پیش اومد عمه ام بود بابام ی دعپایی کرد باهاش که نگو

اما من خجالت کشیدم حس کردم غرورم شکست بابام باهاش دعوا کرد 

دانشجو🦋از نسل کوروش🤞🏻 
2738
بله خب آدم ناراحت البته شاید هم اگه شلوغ بود حواسش نشده بنده خدا

من هم خیلی ناراحت شدم البته شلوغ نبود جمع

در حد چهارتا بچه بودن فقط که یکیشون هم خواهر من بود

کاربری دست دونفره..من و دوستم

چقدر روحیه بچه داغون میشه.😞

خودتون یک مبلغی بدین بهش وبگین عیدی تورو از همه بیشتر وجلوتر بما دادن که بچه های دیگه ازینکه تورو بیشتر دوست داشتن ،ناراحت نشن

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
2706