2733
2734
عنوان

اگه به همه بچه ها عیدی بدن…

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 34 پست
اره بخدا خودمم ناراحت شدم☹️ممنونم عزیزم حتما همینکارو میکنیم❤️

آره گلم. اصلا نذار متوجه بشه که ندادن.کودکی تا نوجوونی روحیه حساس تره .

ما خونه پدر بزرگم که میرفتیم جمع جمع بود و ده تا دوازده تا نوه .رفتنی می‌گفت صف بکشین میخوام عیدی بدم. یکبار به من نداد ومن هی منتظر 😁 عمدی نبود طفلی آلزایمر داشت یادش نمیموند به کی داده به کی نداده. 

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
آره گلم. اصلا نذار متوجه بشه که ندادن.کودکی تا نوجوونی روحیه حساس تره . ما خونه پدر بزرگم که میرفتی ...

ای جانم ، اتفاقا ما هم بچگیامون وقتی میخواستیم عیدی بگیریم از مادربزرگ همینجور صف میکشیدیم😁خاطرات برام تداعی شد

منکه از رفتار امشبشون واقعا ناراحت شدم اخه یا باید به همه بچه ها عیدی میدادن یا به هیچکدوم(چهارتام بیشتر نبودن)

کاربری دست دونفره..من و دوستم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جانم ، اتفاقا ما هم بچگیامون وقتی میخواستیم عیدی بگیریم از مادربزرگ همینجور صف میکشیدیم😁خا ...

آره واقعا،تا عنوانتو دیدم چهره خواهرتون تو اون لحظه جلو چشام اومد وناراحت شدم.😞

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
2731
عزیزمی مهربون❤️

🌹😘