2752
2734
عنوان

اگه به همه بچه ها عیدی بدن…

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 34 پست
اگه عمدا این کارو کرده خیلی رفتارش دور از ادب بوده  ولی ممکنه حواسش نبوده . چون پیش اومده  ...

دقیقا من هم اول فکر کردم فراموششون شده

اما خب جمعیت زیاد نبود در کل چهارتا بچه بودن☹️راستش من خیلی بدم اومد انگار بی احترامی شد بهمون

کاربری دست دونفره..من و دوستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر بدم میاد از این ادما یبار بچه بودم برام پیش اومد عمه ام بود بابام ی دعپایی کرد باهاش که نگو ام ...

عزیزمم☹️☹️من هم خیلی ناراحت شدم امشب ، میدونی بحث پول نیستا صحبت راجع به احترامی هست که طرف نذاشته…

نه عزیزم جمعیت هم زیاد نبود اخه چهارتا بچه بودن که یکیش هم خواهر من بود

خواهرت چندسالشه؟

از بقیه بزرگتر نبود؟

❤  عضو مانکن های زیبا❤ گروه قرمز❤                              وزن اولیه02/04/15  :۱۵۴😒    وزن شروع در تاپیک 02/07/20  :133😔     وزن فعلی: 1۱۸.۵      وزن هدف اول: ۱۱۹😊      وزن هدف دوم: ۱۰۹☺     وزن هدف سوم: ۹۹😉    وزن هدف چهارم:۸۹🥰.      هدف نهایی: ۸۴😍    کاهش وزن تا الان  ۳۶ کیلو
2731
چه بی فرهنگ  من یه بار چند تا پیرداییام اومدن خونم با بچه هاشون  بچه یکی از دوستاشون هم ...

چه کار خوبی کردین شما ، چون از نظر من مبلغش مهم نیست مهم اون محبته هست

من از رفتارشون خیلی ناراحت شدم اخه تعداد بچه ها هم زیاد نبود چهارتا بودن…

احتمالابچهاشلوغ کردن متوجه نشده عیدی نداده برادخترمن این اتفاق افتاداوناهم چهارتابودن عموش فقط به دخترمن عیدی نداددخترم اومداروم بهم گف بهم عیدی نداده گفتم اشکال نداره چیزی نگومامان بزرگش فهمیدرف به عموش گف اونم گف حواسم نبوده کاش همونجابه شوخی میگفتیدفلانی ینفروجاانداختی

شایدیادش رفته آخه چرابایدفقط به نفرنده 🤔 نه هرچی فکرمیکنم همونه یادش رفته صد درصد😄

خودمم اول فکر کردم یادشون رفته اما جمعیت زیاد نبود که یادشون بره ، فقط چهارتا بچه بودن که ایشون به سه نفرشون عیدی داد

چقدر روحیه بچه داغون میشه.😞 خودتون یک مبلغی بدین بهش وبگین عیدی تورو از همه بیشتر وجلوتر بما دادن ...

اره بخدا خودمم ناراحت شدم☹️ممنونم عزیزم حتما همینکارو میکنیم❤️

چه کار خوبی کردین شما ، چون از نظر من مبلغش مهم نیست مهم اون محبته هست من از رفتارشون خیلی ناراحت ش ...

رفتارشون واقعا بد بوده 

حالا مثلا صد تومن پول منو نکشته که 

ولی اگه به همه عیدی بدم و به یکی عیدی ندم دل اون بچه میشکنه

احتمالابچهاشلوغ کردن متوجه نشده عیدی نداده برادخترمن این اتفاق افتاداوناهم چهارتابودن عموش فقط به دخ ...

ممنونم از نظرتون عزیزم.

نه اخه تعداد بچه ها زیاد نبود که بخواد فراموش کنه کلا چهارنفر بودن که به سه تاشون عیدی داد

رفتارشون واقعا بد بوده  حالا مثلا صد تومن پول منو نکشته که  ولی اگه به همه عیدی بدم و به ...

دقیقا همین طوره❤️

مبلغش اهمیتی نداره اما اون محبت و احترامه هست که مهمه

خوب پس دیگه خودتوناراحت نکن گلم هرعلتی میخوتدداشته باشه مهم نیست😊

ممنونم عزیزم❤️

با بعضی از فامیلها همون عید تا عید هم نباید رفت و امد کرد☹️