2733
2764

فکر کنم دوازده و نیم ظهر و یک بامداد

آدم وقتی جوان است به پیری جور دیگری فکر می‌کند. فکر می‌کند پیری یک حالت عجیب و غریبی است که به اندازه‌ی صدها کیلومتر و صدها سال از آدم دور است. اما وقتی به آن می‌رسد می‌بیند هنوز همان دخترک پانزده ساله است که موهایش سفید شده، دور چشم‌هایش چین افتاده، پاهایش ضعف می‌رود و دیگر نمی‌تواند پله‌ها را سه تا یکی کند. و از همه بدتر بار خاطره‌هاست که روی دوش آدم سنگینی می‌کند.».   از کتاب چهل سالگی ناهید طباطبائی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان زدم نداره،ساعتها رو جلو کشیدن؟

نه .ساعت گوشی منم رفته جلو

آدم وقتی جوان است به پیری جور دیگری فکر می‌کند. فکر می‌کند پیری یک حالت عجیب و غریبی است که به اندازه‌ی صدها کیلومتر و صدها سال از آدم دور است. اما وقتی به آن می‌رسد می‌بیند هنوز همان دخترک پانزده ساله است که موهایش سفید شده، دور چشم‌هایش چین افتاده، پاهایش ضعف می‌رود و دیگر نمی‌تواند پله‌ها را سه تا یکی کند. و از همه بدتر بار خاطره‌هاست که روی دوش آدم سنگینی می‌کند.».   از کتاب چهل سالگی ناهید طباطبائی
یعنی بجای سرچ کردن تو گوگل تاپیک میزنید  با ی سرچ ساده میشه ب جواب رسید

تو کنداکتور برنامه ها تغییر ایجاد شده😃

این یه مورد با سرچ معلوم‌نمیشه

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 

ببخش عزیزم تو اون تاپیک عکس سفره هفت سین اسی تاپیک و قفل کرد مجبور شدم اینجا جواب پستتو بدم، خدا رو شکر مامانم بهتره

یکم الزایمر داره در حدی که روزمرگیا رو فراموش میکنه، 

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
ببخش عزیزم تو اون تاپیک عکس سفره هفت سین اسی تاپیک و قفل کرد مجبور شدم اینجا جواب پستتو بدم، خدا رو ...

خدا روشکر ،خوشحال شدم شنیدم بهترند   ،انشالله هر روز بهتراز روز قبل  بشند 

2706