2737
2739
عنوان

ی کار میخوام انجام بدم

511 بازدید | 52 پست

میگن نکن ولی من میخوام انجام بدمش

نمیدونمم چی میشه میخوام برم داخلش ببینم چی میشع

بگینن اره یا نه؟😂

با رای اکثریت تصمیم بگیرم

مهم نيست فكر كنى چقدر آدم باحال،با استعداد، تحصيل كرده و ثروتمندى هستى. رفتارى كه با ديگران دارى همه چيز رو درباره تو ميگه.
داخل چی؟ 

چی داخل چی؟

ی اره یا نه بگو

مهم نيست فكر كنى چقدر آدم باحال،با استعداد، تحصيل كرده و ثروتمندى هستى. رفتارى كه با ديگران دارى همه چيز رو درباره تو ميگه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نه و اره ما کار انجام نده 

بنظرم از خدا بخواه خیر و صلاح کارت رو بهت نشون بده 

ما ک علم غیب نداریم

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .
2742
به نه و اره ما کار انجام نده  بنظرم از خدا بخواه خیر و صلاح کارت رو بهت نشون بده  ما ک ع ...

کار خاصی نیست نمیدونم شایدم باشه

فقط مربوط ب خودمو زندگیمه

یا پولی یا رابطع دوتاس بدختی

هیچکدوم

2740
کار خاصی نیست نمیدونم شایدم باشه فقط مربوط ب خودمو زندگیمه

بهرحال ارزش داشته ک تاپیک زدی نداشته؟

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .
بهرحال ارزش داشته ک تاپیک زدی نداشته؟

ارزش ک داره چون ذهنمو زندگیمو درگیر کرده 

نیاز دارم یکی خارج از خانواده و این موصوع بهم بگه چ کنم

بازیت گرفته خو چیه    

چیز خاصی نیست بابا فقط اگر بگم همه میگین اینکارو نکنم یا نمیدونین چی بگین

ارزش ک داره چون ذهنمو زندگیمو درگیر کرده  نیاز دارم یکی خارج از خانواده و این موصوع بهم بگه چ ...

خب پس از خدا بخواه خیر و صلاح ات رو نشون بده نه ما با نه و اره گفتمان کمکت کنیم تو تصمیم گیری

ما که نمی‌دونم چیه آره یا نه بگیم همینجوری بعد به ضررت باشه که نمیشه

خب با گفتنش هم باز میگین نمیتونین بهم نظر بدین

2706