2752
2734
عنوان

ی کار میخوام انجام بدم

522 بازدید | 52 پست

میگن نکن ولی من میخوام انجام بدمش

نمیدونمم چی میشه میخوام برم داخلش ببینم چی میشع

بگینن اره یا نه؟😂

با رای اکثریت تصمیم بگیرم

انگار همه ی فکر و خیال ها توی یک چشم به هم زدن جمع بشن درون جسم واحدی که ازش هیچ راه فراری نیست‌.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نه و اره ما کار انجام نده 

بنظرم از خدا بخواه خیر و صلاح کارت رو بهت نشون بده 

ما ک علم غیب نداریم

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .
2731
به نه و اره ما کار انجام نده  بنظرم از خدا بخواه خیر و صلاح کارت رو بهت نشون بده  ما ک ع ...

کار خاصی نیست نمیدونم شایدم باشه

فقط مربوط ب خودمو زندگیمه

انگار همه ی فکر و خیال ها توی یک چشم به هم زدن جمع بشن درون جسم واحدی که ازش هیچ راه فراری نیست‌.
کار خاصی نیست نمیدونم شایدم باشه فقط مربوط ب خودمو زندگیمه

بهرحال ارزش داشته ک تاپیک زدی نداشته؟

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .
بهرحال ارزش داشته ک تاپیک زدی نداشته؟

ارزش ک داره چون ذهنمو زندگیمو درگیر کرده 

نیاز دارم یکی خارج از خانواده و این موصوع بهم بگه چ کنم

بازیت گرفته خو چیه    

چیز خاصی نیست بابا فقط اگر بگم همه میگین اینکارو نکنم یا نمیدونین چی بگین

ارزش ک داره چون ذهنمو زندگیمو درگیر کرده  نیاز دارم یکی خارج از خانواده و این موصوع بهم بگه چ ...

خب پس از خدا بخواه خیر و صلاح ات رو نشون بده نه ما با نه و اره گفتمان کمکت کنیم تو تصمیم گیری

ما که نمی‌دونم چیه آره یا نه بگیم همینجوری بعد به ضررت باشه که نمیشه

خب با گفتنش هم باز میگین نمیتونین بهم نظر بدین

2706