2737
2739
عنوان

در این مورد چیزی میدونید

| مشاهده متن کامل بحث + 703 بازدید | 63 پست
نمیدونم چطور میتونید به شیطان اعتماد کنید؟؟ یه خانومی تاپیک زده بود برای رسیدن به فرد مورد نظرش رفت ...

خب خود خانومه گفته اشتباه راهنماییش کردن . اگه کارشو درست انجام میداد اینطور نمیشد

نه نمیشناسه من شهردیگم مامانم بازن داییم بحثش شد اونم از حرصش رفت بدی ماروگفت پروندمونو غیرفعال کرد ...

حاجی این دیگه داره ترسناک میشه😂😂

رابطه ت با رلت چطوره؟ به مشکل نخوردین بعد برگشتن ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب خود خانومه گفته اشتباه راهنماییش کردن . اگه کارشو درست انجام میداد اینطور نمیشد

در کل اعتماد بخدا و پذیرش اتفاقات دنیوی خیلی بهتر و عاقلانه تر از اینه که خودتو بسپاری دست شیاطین

رفتن سمت دعا نویس مساوی با کفره داری از دشمن خودت که قسمم خورده برات کمک میخوای!!!!

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
وااای اینطور عالی میشه . ممنون میشم اگه شماره خانومشو بدید 🤩

صحنه.میدان  شهید مطهری. ازهرکی بپرسی سید احمد یا سید نوروز میشناستش.(مامانم کوچع ایناشو نمیدونه ولی بابام میدونه که خونه نی)

خونش بزرگه. یه پیرمرد تقریبا۶۰سالست

نگی ازطرف من اومدی نمیدونم چرا بدش میاد به کسی معرفیش کنیم😂

درخواست دوستی بده هروقت خواستی بری تا به خانمش پیام بدم چون قسم داده ب کسی شماره خانموشو ندیم🥲

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
2742
در کل اعتماد بخدا و پذیرش اتفاقات دنیوی خیلی بهتر و عاقلانه تر از اینه که خودتو بسپاری دست شیاطین ر ...

این دعانویسه بدنیستا این ازبچگی پیش باباش قرانو یادگرفته دعاش ا روقرانه😐

در کل اعتماد بخدا و پذیرش اتفاقات دنیوی خیلی بهتر و عاقلانه تر از اینه که خودتو بسپاری دست شیاطین ر ...

حرفت حقه . قبول دارم 

بعضی وقتا صبر آدم تموم میشه ، دست به هر کاری میزنه

حاجی این دیگه داره ترسناک میشه😂😂 رابطه ت با رلت چطوره؟ به مشکل نخوردین بعد برگشتن ؟ 

من گندزدم براهمین فلن کاتیم😑

ولی اومده میگه توبرامن دعامینویسی از یه سید دیگ پرسیدم گفت بخاطر علاقه شدیدی که بهت پیداکرده اینوگفته که نکنه طلمسش کردی😂

خودشم بارهاگفته میترسم ازاین که شدید وابستت شم براهمین همش میخوام ازت دورشم نمیدونم چرااینقدر بدون تو نمیتونم

یه بارم بخاطرم مردگنده گریه کرد😐

2740
خودشون با پای خودشون می یان هزار التماس و خواهش چی هستن که بخوای با دعا برشگردونی

والا هیچ گوهی نیست . انقد داغونه که یه بار یکی تو جمه دوستام گقته بود من با فلانی رابطه دارم ، هیشکی باور نکرد فک کردن داره شوخی میکنه . دیگه تو فک کن چقد داغونه . ولی دلم میسوزه دیگه

من گندزدم براهمین فلن کاتیم😑 ولی اومده میگه توبرامن دعامینویسی از یه سید دیگ پرسیدم گفت بخاطر علاق ...

عزییییییزم 🥲 انشالله که عشقتون پا برجا باشه 

ولی تو هیچ حرکتی نزن بذا خودش برگرده

نارنج رو قاچ کنیم و بخونیم یا همینجور دسته و کامل؟

یدونه نارنج بردار بدون این که پوستشو بکندی یا برشش بدی

به نیت برگشت شوهرت ۴۰تا سوره ضحی بخون بعد فوت من به نارنج نارنجو همونجوری سالم بنداز تواتیش که کامل بسوزه

2706