2752
2734
عنوان

در این مورد چیزی میدونید

| مشاهده متن کامل بحث + 707 بازدید | 63 پست
وااااا جدی ؟ یعنی تاثیر عکس داشته؟ 

آره بخدا اوایل داداشم براش میمرد از تایمی که متوجه شد خانومش دعا میگیره کلا برگشت بهش رک میگه شبیه عجوزه هایی و....انقدر نصیحتش میکنیم همش میگه نمیدونم چرا روز اول شبیه فرشته ها دیدمش راستم میگه ها ما تعجب کردیم چطو داداشم عاشق این چهره شد آخه اول یکی دیگه رو دوست داشت یهو این دختره وارد زندگیش شد وکلا از عشقش برگشت واینو ول نکرد

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
الان وضعشون بدتر شده؟

اره کلا تمام شد ارتباطشون دیگه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بجا این کارا ، قرآن تلاوت کن ، نماز بخون ، ذکر بگو 

هم آرامش روحی داری هم جسمی ، با خدا حرف بزن هیچ وقت خدا بَد بنده هاشو نمیخواد 

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊

یکیو میشناسم یه تحفه ای رو با هزار دعا و طلسم تور کرد و باهم ازدواج کردن حالا هرروز خدا جنگ اعصاب و درگیری و کتک کاری 

البته گویا اون تحفه از اول مشکل روانی و عصبی داشته 😁 

یکیو میشناسم یه تحفه ای رو با هزار دعا و طلسم تور کرد و باهم ازدواج کردن حالا هرروز خدا جنگ اعصاب و ...

وضع مالی شون چطوره ؟ 

اون تحفه هنوز طرفو میخواد ؟ 

من یه خطا کردم  جای جبران داره ? چطور اثرش ازبین ببرم

اگه دعا تو خونه است ببر بنداز تو آب

گوگل هم سرچ کنی آیات زیادی برای باطل کردن سحر و جادو هست 

تایپیک نی نی سایتیا رو هم ببینی راه حل دادند

واسه برگشت چله زیارت عاشورا بگیر

چله سوره ضحی بگیر

سوره ضحی رو رونارنج چهل بار به نیت بی قراری معشوقت بخون نارنجو بنداز تواتیش طرف شدید بی قرارت میشه

۵۱۱۰ یاخالق بگو بعدش حاجتتو ازخدا بخوا 

هر دعایی کنی سر استجاب میشه

دعانویس کاربلد میشناسم ولی

چهل شب یک بار باید دعارو تمدید کنی هزینشم زیاده 

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
واسه برگشت چله زیارت عاشورا بگیر چله سوره ضحی بگیر سوره ضحی رو رونارنج چهل بار به نیت بی قراری معش ...

از دعانویسه مطمئنی و جوابگوییش ؟ چقد میگیره مگه ؟ 

عزیزم عوارض و سنگینی که میگن داره برات پیش اومده؟ میگن اگه یه در برات باز شه ده تا در دیگه بسته میشه . برا شما مشکلی ایجاد نکرد؟

از دعانویسه مطمئنی و جوابگوییش ؟ چقد میگیره مگه ؟  عزیزم عوارض و سنگینی که میگن داره برات پیش ...

ببین من یه اشناداشتم بعد عاشق یه دختره شده بود

ولی دختره نمیخواستش من به این دعانویسی که میرم پیشش  گفتم که براشون دعاکن بهم برسن این طبق معمول اول طالع جفتشونو گرفت بعدگفت کل پول دنیاروهم بدی من واسه این دونفر دعانمیکنن چون ایناقسمت هم نیستن اگ دعام کنم بهم برسن سریع طلاق میگیرن...

من زندگیم کلن مشکله فکرنکنم ب دعا ربطی داشته یاشه🤣

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
ببین من یه اشناداشتم بعد عاشق یه دختره شده بود ولی دختره نمیخواستش من به این دعانویسی که میرم پیشش ...

واقعا؟ پیشنهاد پولو رد کرد!!!!

واس خودتم پیش همین گرفتی ؟ 

هزینش چقد درومده پات