2737
2739
عنوان

تبلت کارکرده لنوو یا تبلت چینی

244 بازدید | 39 پست

سلام.من با ۱۵۰۰ یک تبلت کارده لنوو گرفتم.

ولی خیلی هنگ میکنه.

بردم پیش موبایل فروشی که ازشون خریدم،گفت بیا یه تبلت نو بردار فک میکنم گفت اسمش سانو ولی چینی.

گفت اگه کلا نمیخوای هم پولتو بهت پس میدم.

الان موندم چیکار کنم.

از یه طرف گفت این تبلت چینی قطعاتش پیدا نمیشه اگه کاری بشه.از یه طرفم این لنوو خیلی هنگ میکنه دخترم انقد حرص خورد.

شما مارک تبلت خوب سراغ ندارین که قیمتش مناسب باشه.

در حد همون ۱ و نیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

تبلت Asus عالیههه عالییی

الان چند ساله دارم آخ نگفته

من مطمئنم که تو موفق میشی... نه فورا اما قطعا😉          از تو فقط یدونه هست پس مواظب خودت باش🫂💕     خوشحال میشم باهام حرف بزنی😙👇           https://harfeto.timefriend.net/16939950931644

لنوو عالیع من ی خواهر سلخته اب دارم ۵ ۶ سال تبلت دست دوم لنوو گرف آخ نگف الانم دست منه

۲۰۱۵

لپ تاپشم گرفتم عالیه مارکش

ببر فلس کنن شاید درست شد و زیاد روش برنامه نصب نمن

کاربری دو نفره                                                      ما خدا را داریم به ازای هر آنچه که نداریم 💕 
2738

تبلت لنوو دیگه رو بورس نیست چینی هم که اکثرا متفره ان

یکم دیگه پول بذارید روش یه مارک خوب مثل سامسونگ بخرید حتی اگه مدلش قدیمی هم باشه بازم صد هیچ بقیه مارکای جدید و میزنه

‏از داشته هامون لذت ببریم و بدونیم که همین چیزایی که شاید برای ما عادی شدن و دیگه به چشممون نمیان،       آرزو و رویای خیلی از آدماست...🌱
2706