2752
2734
عنوان

بده ۱۰ روز بدون شوهرم برم‌مسافرت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 936 بازدید | 88 پست
من به جات بودم میرفتم.... بروخوش بگذرون...من به این نتیجه رسیدم اصلا نباااایدیه ذره هم دلت به حال م ...

چرا؟ مردا مگه دل ندارن؟ مگه ناراحت نمی‌شن؟ دلسون نمیشکنه؟ دل تنگ نمیشن؟

به نظرم نباید حکم کلی صادر کرد. همه که مثل هم نیستن.

نمیدونم من سفر نه ولی دوهفته خونه مادرم شهردیگه رفتم  کلاس میرفتم  وقتی برگشتم خیانت کرد ...

به هر حال ذات مرد مهمه 

اگر هم نمیرفتی شاید خیانت میکرد 

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم من سفر نه ولی دوهفته خونه مادرم شهردیگه رفتم  کلاس میرفتم  وقتی برگشتم خیانت کرد ...

نه عزیزم شوهرت دنبال فرصت بود واسه خیانت وگرنه اگه آدم نرمالی بود شیش ماه هم نبودی خیانت نمی‌کرد 

مثل بچه ای که بخواد دور از چشم مادرش کلی شکلات بخوره تا دید نیستی کار خودش کرد چون ولع و حرص انجام اون کار رو داشت

2731
تنهایی هم مادر همسرت میره مسافرت؟

اره خودش خارج از کشورم رفته..تازه متدینه ها. بهش بگی برو سر کوچه یه دارو بخر میگه بی شوهرم هرگز. اما لازم که شد خارجم رفت. کلا به خودش ارزش میده و بقیه هم باور میکنن که بسیار با ارزشه. من کلی ریزش مو دارم همسرم زیاد خیالش نیست. مادرش تو سن ۵۸ سال ریزش داشت همسرم بال بال میزد انقد شامپو اینا براش پیدا کرد خوب شد.چون خودشو زیبا میدونه. من همش میگم موهام زشته فلانه

اون میرفت تو میموندی ناراحت میشدی؟ جوابش میشه تصمیمت روزه بنده خدا تنها گناه داره چی بخوره 

چی بخوره؟ ادم بزرگسال چی میخوره؟یا خودش میپزه یا از بیرون میگیره ادمی که شکم خودشو نتونه سیرکنه یه هفته ، تکیه گاه میشه؟چرا انقدر شوهراتونو با بچه هاتون اشتباه میگیرین

همسرتون هم با خانوادش، گهگاهی سفر میره؟ یا با دوستاش؟

نه بدون من جایی نمیره

فقط یک بار سال ۹۷

وزن اولیه ۶۴😮وزن الان۶۲😊وزن هدف اول ۶۰😍وزن هدف دوم ۵۸🤩قد ۱۶۶🥰من میتوانم 💪💪💪💪
نه عزیزم شوهرت دنبال فرصت بود واسه خیانت وگرنه اگه آدم نرمالی بود شیش ماه هم نبودی خیانت نمی‌کرد&nbs ...

دقیقا 

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
بعدش بیام قهر و عقده بازی در بیاره چی؟

انشالله به اونجورجاها کشیده نمیشه..بلاخره خودش راضی هس میدونه ۱۰روزنیستی وگرنه بهونه میاره میگه نرو..بازخودت شوهرتوبهترمیشناسیش

تنهائیم را کسی حس نکردجزخدا❤️
چی بخوره؟ ادم بزرگسال چی میخوره؟یا خودش میپزه یا از بیرون میگیره ادمی که شکم خودشو نتونه سیرکنه یه ه ...

حرفت مث اینه ک یه مرد خرج خونه رونده ول کنه بره ده روز بعدبگه زنی ک نتونه خرج زندگیشو بده ب چ درد میخوره 

اره خودش خارج از کشورم رفته..تازه متدینه ها. بهش بگی برو یه دارو بخر میگه بی شوهرم هرگز. اما لازم که ...

چقد خوب .ایقد دوست دارم از این ادما یاد بگیرم روش زندگی 

مادر خودمم خودش و وقف بچه ها و بابام کرد ولی انچنان بابام دوستش نداره .

اون میرفت تو میموندی ناراحت میشدی؟ جوابش میشه تصمیمت روزه بنده خدا تنها گناه داره چی بخوره 

خب همسرم بخواد بره مسافرت منم از خدا خواسته باهاش میرم!!!ولی من میخام برم مسافرت وقتی همسرم موقعیتش رو نداشته و سرکاره و مشکلی با رفتن من نداره چرا نرم!!!خب میخاست مرخصی بگیره همراه ما بیاد من ک نگفتم نیاد!!!

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم