2737
2739
عنوان

بده ۱۰ روز بدون شوهرم برم‌مسافرت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 936 بازدید | 88 پست
چرا؟ مردا مگه دل ندارن؟ مگه ناراحت نمی‌شن؟ دلسون نمیشکنه؟ دل تنگ نمیشن؟ به نظرم نباید حکم کلی صادر ...

این نظرمنه عزیزم..نظرشماهم محترمه...کلا ۱۰روزمیخادبره خوش بگذرونه ..مگه مازنادل نداریم؟قرارنیس دلی بشکنه..اگه شوهرش راضی نباشه میگه نرو...ولی انگاربارضایت شوهرش میخادبره

تنهائیم را کسی حس نکردجزخدا❤️
بره بمیره  موافقم درست میگی عزیزم چون خودم خیلی مقصرمیدونم باحرفت یکم اروم شدم

الان باهاش داری زندگی می کنی؟؟

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خیلی ناراحت میشدم

پس لطفا انقدر به همسرتون عقده‌ای نگید. 

خوب بیچاره حق داره ناراحت شه. همسرش، پارۀ تنش، همدمش، همه کسش، ده روز تنهاش بذاره بره. خوب خیلیا ناراحت میشن.

اینم که الان میگه برین، شاید به این خاطره که میترسه اگه بگه نرین دلتون بشکنه و ازش ناراحت شین وگرنه شاید ته دلش اصلا دوست نداره برین.

2731
پس لطفا انقدر به همسرتون عقده‌ای نگید.  خوب بیچاره حق داره ناراحت شه. همسرش، پارۀ تنش، همدمش، ...

درسته

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
حرفت مث اینه ک یه مرد خرج خونه رونده ول کنه بره ده روز بعدبگه زنی ک نتونه خرج زندگیشو بده ب چ درد می ...

عزیزم همه خانوما میتونن پول دربیارن انتخاب یه سریاس که سرکار نمیرن ولی غذا پختن دیگه کار ابتداییه هر ادمی بعد یه سن باید بلد باشه 

حرفت مث اینه ک یه مرد خرج خونه رونده ول کنه بره ده روز بعدبگه زنی ک نتونه خرج زندگیشو بده ب چ درد می ...

حرف ایشون اصن مثه مثال شما نیس!

وظیفه مرد اینه ک مخارج زندگی رو تامین کنه 

وظیفه زن نیس ک کار خونه و آشپزی کنه و از روی محبت انجام میده 

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  
2740
خب همسرم بخواد بره مسافرت منم از خدا خواسته باهاش میرم!!!ولی من میخام برم مسافرت وقتی همسرم موقعیتش ...

نظرات متفاوته عزیزم منم نظرمو گفتم

وقتی اون موقعیتشو نداشته میره سرکار یعنی برای زندگیش داره تلاش میکنه وگرنه کی از مسافرت و باخانواده بودن بدش میاد؟!

من نظرم درک طرف مقابله به شرط اونم بادرک و باشعور باشه 

شما خانه داری؟ اگر نتونی یه وقت بری مسافرت همسرت با خانوادش بره ناراحت نمیشی؟

اگه بخواد با دوستاش یا خانوادش بره سفر، بهش میگین بره؟ مشکلی ندارین؟

میدونم که نمیره

ولی اگه بخواد بره تنها

با خانوادش نباید تنهایی بره

با دوستاش اشکال نداره😊

وزن اولیه ۶۴😮وزن الان ۶۲.۴۰۰😊وزن هدف اول ۶۰😍وزن هدف دوم ۵۸🤩قد ۱۶۶🥰من میتوانم 💪💪💪💪
این نظرمنه عزیزم..نظرشماهم محترمه...کلا ۱۰روزمیخادبره خوش بگذرونه ..مگه مازنادل نداریم؟قرارنیس دلی ب ...

آخه استاتر میگه نکنه بعد اومدنم قهر کنه و ... . من از این حرفای استارتر اینو برداشت میکنم خودشم مطمئن نیست شوهرش از ته دل راضیه یا نه.

همونطور که به استارتر هم گفتم، شوهرش شاید میترسه اگه مخالفت کنه، دل خانمش بشکنه و ناراحت شه، چ دوست نداره این اتفاق بیفته و برای ناراحت نشدنش میگه بره، درحالیکه از ته دلش ناراضیه. من به این خاطر گفتم. چون بالاخره همسر خودشو بیشتر میشناسه.

خود استارتر هم گفت اگه شوهرش ابن کارو کنه ناراحت میشه.

چی بخوره؟ ادم بزرگسال چی میخوره؟یا خودش میپزه یا از بیرون میگیره ادمی که شکم خودشو نتونه سیرکنه یه ه ...

من نظر خودمو دادم و نظرات متفاوته

عزیزم وقتی 2 نفر عاشق هم باشن خوردوخوراکشون و وقت گذروندنشون برای هم مهم میشه 

برای زن مهم میشه مردش چی بخوره براش مهمه تنها چی بهش میگذره و اصلا بهشم خوش نمیگذره تنها بره 

البته اینجا از بس زن و مرد بد دیدم که علاقه که هیچ نفرت بهم دارن که باکله از خداشونه جدا خوش بگذرونن 

اینجا زنه بگه مرد 1 روز سفر میره بدون من با خانوادش مرد جنایتکاره برعکسش میشه حرف شما بستگی داره کی این حرفو بزنه تا چه جوابی بگیره اینجا

عزیزم مگه آشپزشه؟این چه حرفیه 

بله درست میفرمایید...آشپزی کردن یه چیز توافقی هستش من اونو مثال زدم 

پسرم🤵،پسررررررِ خوبُ و بی عیبِ مردم 😂          +پیری نشسته بود روی تخت سنگی و ۱۹۹ سال عمر داشت...جوانی رد شد و گفت چگونه این همه عمر کردی؟گفت با کسی بحث نکردم،جوان گفت مگر می‌شود؟پیر مرد گفت نه نمی‌شود!!!خلاصه من پسرِ اون پیر مرده هستم حرف خودمو میزنم ولی هر چی شما میگید کاملااااا درسته😎