2737
2739
عنوان

بده ۱۰ روز بدون شوهرم برم‌مسافرت؟

935 بازدید | 88 پست

همراه خانوادم 

چون روزه میگیره و کار داره  نمیتونه بیاد 

شوهرم گفت برو 

ولی میترسم بعدش بیام 

بگه خوب من گفتم برو تو چرا رفتی

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
فقط بعدش نیای تایپیک خیانت بزنی

نه 😄😄

وای یعنی میشه😶خدا نکنه😶🥴🥴

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶

چجوری راضی میشید ده روز برید مسافرت همیرتون سحری و افطاری نداشته باشه...نمیدونم والله...حس میکنم ایشون خیلی روح بزرگی دارن خیلی هم باشخصیتن...خدا حفظشون کنه

پسرم🤵،پسررررررِ خوبُ و بی عیبِ مردم 😂          +پیری نشسته بود روی تخت سنگی و ۱۹۹ سال عمر داشت...جوانی رد شد و گفت چگونه این همه عمر کردی؟گفت با کسی بحث نکردم،جوان گفت مگر می‌شود؟پیر مرد گفت نه نمی‌شود!!!خلاصه من پسرِ اون پیر مرده هستم حرف خودمو میزنم ولی هر چی شما میگید کاملااااا درسته😎
من دلم نمیاد تنهاش بذارم کی بهش سحری بده🥺

همین الانم من هیچی سحر درست نمیکنم فقط افطار

والا شوهر من برا کارش در ماه یک هفته نیست گاهیم بیشتر من گلایه ای ندارم

یبار ده روز با مامان بابام سه تایی رفتیم سفر مادرشوهرم زنگ زده بود خنده خنده میرم پسرمو دوماد میکنم😒

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤰🏼
2706