2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط به این فکر کن اگه در گذشته اون اشتباهاتو نمیکردی الان این ادم با این تجربه ها نبودی ...با این تجربه ها میتونی اینده رو بسازی....به خودت بگو در گذشته اون ادم بودم و در حد فهم و شعور اون موقعم بهترین تصمیم رو گرفتم والسلام

2742

ببین من به خودم میام میبینم ی ساعته دارم تو فکرم با ی نفر دعوا میکنم مثلا چند وقت پیش ی چیزی گفته بعد هزار بار به طرق مختلف جوابشو میدم خیلی بده خیییلی

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی
فقط به این فکر کن اگه در گذشته اون اشتباهاتو نمیکردی الان این ادم با این تجربه ها نبودی ...با این تج ...

فکرای من اینجوریه که میگم کاش مثلا فلان ادم منو با فلان شخصیت نمیشناخت یا کاش خودم مثلا بهتر نشون میدادم کاش اون روز اون لباس نمیپوشیدم کاش بهتر حرف میزدم کلا مغزم مثل ی کرم داره از تو میخوره

2740
این میتونه ی بیماری باشه منو که افسرده کرده

بله همینه

ابنکه خیلی منو درگیر کرده

ون محصولاتم دستساز هست مشتری خیلی بسختی اعتماد میکنه ولی خداییش هرکی برده واقعا رضایت داشته دلم میخواد خیلییی فروش داشته باشم اما بحث اعتماده وگرنه رقابت میکنه با فرمول برندهای معتبر در قبال این کار خیلی تلاش کردم از این بابت خیالم راحته چی میفروشم چون رضایت حرف اولو میزنه 

فکرای من اینجوریه که میگم کاش مثلا فلان ادم منو با فلان شخصیت نمیشناخت یا کاش خودم مثلا بهتر نشون می ...

ببخشید ولی به جهنم که اونجور بودی مگه اونا کین...ول کن بابا...اصلا فلانی تو رو بد عالم بدونه خب چی میشه ؟هیچی

کوفت کوفت که انقدر از سرش عذاب میکشم موقع درس خوندن اشکمو در میاره. تازه مامان و بابام رضایت دادن به مشاوره . منم یه روانشناس خوب پیدا کردم فعلا دو جلسه رفتم خورد تو عید 

2706