2733
2739
من که افسردگی شدید دارم 

ورزش عالیه من آلان خیلی بهترم نسبت ب اون موقع ها عالی هستم ینی با ی سری آدم های سمی ک تو زندگی م بودن همه قطع ارتباط کردم بزرگترین لطف ب خودم بود

اضطراب فراگیر اشک منو در میاره کلا اضطراب کوفت بابت هر چیزی استرس . توی ترم اول دست و پام می‌ارزید نمیتونستم امتحان انشا بدم خودکار میلرزید بعد امتحان نمیتونستم پله بیام پایین از شانس من کلا طبقه دومم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من معدلم بالاس ۱۹.۸۶ و ۱۹.۳۰ و ۱۹.۳۶ معدل هام بوده فقط درس زبان ضعیفم چون هیچ کلاسی نرفتم اشکم در می ...

اتفاوت من زبان انگلیسی م خوبه الانم در حال ادامه دادنش م خودم خیلی دوسش دارم 

2731
اضطراب فراگیر اشک منو در میاره کلا اضطراب کوفت بابت هر چیزی استرس . توی ترم اول دست و پام می‌ارزید ن ...

من یادمه از استرس ۳ روز غذا نخوردم هیچ وقت یادم نمیره خیلی گناه داشتم🤧بعد اونم ک غذا خوردم بالا اوردم این مال خیلی سال پیشه ولی انگار ک دیروزه 

آهان ، موفق باشید 

مرسی عزیزم قربونت ولی سعی کن از این سن ت لذت ببری چند سال دیگه پشیمون میشی مثل من .من دوران تینیجری داغونی داشتم 🤧🤣تو خودم بودم و افسرده الان خیلی با اون موقع ها فرق کردم تغییر کردن هم ی شبه اتفاق نمی افته آروم آروم من خیلی تلاش کردم افسردگی غولی بود ک شکست ش دادم یادمه با خوردن دارو بازم دلشوره داشتم الان ذره ای دلشوره سراغ م نمیاد 😍