2737
2734

بچم ۱۹ ماهش داره تموم میشه کاردرمانی میبردم تا قبل ازینکه واکر سفارش بدم ی قدمم بر نمیداشت دوشنبه شب سفارش دادم دقیقا از سه شنبه شروع کرد ب تاتی در حد دو سه قدم ... هی میخاستم لغو کنم گفتم بازم ب کارش میاد یا تحویل میگیرم ب عنوان هدیه میدم ب کسی ...خلاصه از دیروز جمعه یهو بلند شد دیدم مثلا مسافت ی فرش دوازده متری رو میره و میفته امروزم مثل دیروز همش سعی در راه رفتن داره بعدازظهر واکرش رسید اصلااا سمتش نمیره پرتش میکنه اونور میخواد خودش بره 🥴 همون اول کاری زد ی قسمتشو شکست ک بدرد کادو هم نخوره 😒 خلاصه رو دستم باد کرد 😒کاش حداقل یکم ازش میگرفت شوهرم شب میاد خوشحال شه داره ازش استفاده میکنه چون خودم گیر دادم ک واکر کمکش میکنه 😫😫.. هعی

قیمتش زیر یک تومن بود درسته بالا نبود ولی کاش استفاده میشد اصلا میلی نشون نمیده بهش 😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
خوشحال باش خودش داره راه میافته ،چه ۴رقی میکنه لا واکر را بیافته یا خودش شروع کنه به را رفتن دختر م ...

خداروشاکرم ک راه رفتنو شروع کرده .. الان از واکره پشیمونم چون کلی منت شوهرمو کشیدم ک بزاره بخرم

2706