2737
2734
عنوان

منـو خُـدا؛

| مشاهده متن کامل بحث + 532 بازدید | 78 پست

قبول باشه انشالله توی راهت استوار باشی 

ثابت قدم 

نمازشبم  اگ نمیخونی بخونی تونستی عالیه 

دعای مجیر هم بخون 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۵۰۰یاالله :🌱

۱۱۰یاغنی :🌱

۸۰یاحیب :🌱

۸۰یاحلیم:🌱

۱۵۱یا قائم :🌱

۲۳۲الکبیر :🌱

۱۵۶یاقیوم :🌱

۶۲تاحمید:🌱

۱۲۴یاصمد :🌱

۱۱۴یاولی :🌱

۱۱۴یاعزیز‌ :🌱

۱۱۴یا رئوف :🌱

۱۱۴یارحیم :🌱

۱۲۹یالطیف:🌱

۳۱۲یا قریب :🌱

۱۴۰۳/۰۱/۰۶

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
۵۰۰یاالله :🌱 ۱۱۰یاغنی :🌱 ۸۰یاحیب :🌱 ۸۰یاحلیم:🌱 ۱۵۱یا قائم :🌱 ۲۳۲الکبیر :🌱 ۱۵۶یاقیوم :🌱 ...

۹۱۲قاضی الحاجات :🌱

۱۰۰۰صلوات :🌱

۱۰۰صلوات :🌱

زیارت عاشورا :🌱

دعای نادعلی :🌱

دعای فرج :🌱

دعای معراج :🌱

۳۰۰توحید:🌱

سوره عبس :🌱

سوره ضحی :🌱

۱۰۰تا الحمدالله کما هو اهله :🌱

۲توحید ۱۰۰استغفرالله ۱۰۰یاالله :🌱

۱۴۰۳/۰۱/۰۶

2731

دعای مجیر :🌱

دعای معراج:🌱

آیت الکرسی :🌱

۱۰۰۰صلوات:🌱

۱۰۰صلوات شهدا :🌱

۶۲یاحبیب:🌱

۱۲۹یالطیف:🌱

۱۴۰۳/۰۱/۰۷

۵۰۰استغفرالله :🌱

۵۰۰یاالله :🌱

۱۱۰یاغنی :🌱

۸۰یاحیب :🌱

۸۰یاحلیم:🌱

۱۵۱یا قائم :🌱

۲۳۲الکبیر :🌱

۱۵۶یاقیوم :🌱

۶۲تاحمید:🌱

۱۲۹یا رئوف :🌱

۱۲۹یالطیف :🌱

۱۲۴یاصمد :🌱

۱۱۴یاولی :🌱

۱۱۴یاعزیز‌ :🌱

۱۱۴یارحیم :🌱

۳۱۲یا قریب :🌱

۱۴۰۳/۰۱/۰۸

۵۰۰استغفرالله :🌱 ۵۰۰یاالله :🌱 ۱۱۰یاغنی :🌱 ۸۰یاحیب :🌱 ۸۰یاحلیم:🌱 ۱۵۱یا قائم :🌱 ۲۳۲الکبیر ...

دعای مجیر :💔

دعای معراج:🌱

آیت الکرسی :🌱

زیارت عاشورا :🌱

۱۰۰سوره توحید :💔

۱۰۰۰صلوات:🌱

۱۰۰صلوات شهدا :🌱

۲توحید صداستغفرالله صد یاالله:🌱

۱۱سوره ضحی :🌱

یک سوره عبس:🌱

نماز مغرب عشا :🌱

نماز ظهر عصر :💔

نماز صبح ؛🌱

۱۴۰۳/۰۱/۰۸

2740
خودشم انسانی میخونی معلوم معدلت پایین بوده که نه تجربی رفتی نه انسانی تو این سن هم به فکر رابطه جنسی ...

حرف دهنتو بفهم

بیشعور

همه مثل تو فقط به فکر این چیرا نیستن

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨(⌒‐⌒)
در ضمن چرا رفتی انسانی 😉تجربی و ریاضی نمره خوب میخواد مگه نه؟

از تو بهتره که با پول بابات فک میکنه مستقلی تو ببین چه عتیقه ای هستی 😂اخی با بابایی قهر کنی و یه دعوا بزرگ بین تون باشه باید بری گدایی

ریپ نزن نمیخونم سوسول 😂😂

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨(⌒‐⌒)
من اگه دخترم عین تو بخواد نو هفده سالگی رابطه جنسی داشته باشه خودمو میکشم به مامانت بگو بهت کافور بد ...

خدا لعنتت کنه چرا تهمت میزنی خجالت نمیکشی؟😐

وقتی به نی نی سایت گفتم تعلیقت کنه اون موقع میفهمی

از تو بهتره که با پول بابات فک میکنه مستقلی تو ببین چه عتیقه ای هستی 😂اخی با بابایی قهر کنی و یه دع ...

من الان کامنتاشو دیدم نمیدونم ایشون چه مرگشه که میاد بهم تهمت میزنه 

ولی ازخدا میخوام تقاص تک تک تهمتایی که توشب قدر بهم زد رو ازش بگیره:)

بعدام من وکالت رو دوست داشتم رفتم رشته انسانی(چون دوست داشتم به کسایی که حقشونو به ناحق ازشون گرفتن رایگان کمک کنم یا هوای زنایی که متاهلن و زجرمیکشن بابت همسرشون ولی نمیتونن طلاق بگیرن روداشته باشم)

ولی بعدش پشیمون شدم افتادم بفکر دبیری زبان چون از بچگی مامانم منوگذاشت کلاس زبان دیدم واسه منی که زبانوبلدم دبیری زبان بهترین راه پیشرفتمه هم میتونم کلاس تقویتی بزارم هم تواینستا یوتیوب درامد داشته باشم ولی ازکسی که میگه ازدواج یعنی نمیتونی پیشرفت کنی یعنی حق تحصیلونداری یعنی برده جنسی یا میاد کسایی که درامدشون زیادنیستو مسخره میکنه توقع این نیست که شعوراینوداشته باشه حرفمو بفهمه

2706