2752
2739
عنوان

منـو خُـدا؛

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 85 پست
این همه دعا هم بخونی جواب نمبده چون دلت سیاهه تو هفده سالته ب فکر رابطه جنسی هستی 

دل من سیاهه یا تو؟:)

تویی که به ادما بخاطر پولشون احترام میزاری اگه یکی درامدخاصی نداشته باشه تحقیرش میکنی

تویی که برات راحته تهمت بزنی تویی که برات راحته دروغ بگی قضاوت کنی

تویی که افکارت پر ازکثافته حتی حرمت شهادت امام علیو نگه نداشتیو به راحتی اومدی بهم تهمت زدیو تحقریم کردی فکرمیکنی خدا از گناهت میگذره؟خدا بابت دلی که شکوندی ازت میگذره؟

واقعا واسه پدرو مادرت متاسفم کاش یکم واسشون ارزش داشتی که بجای این همش وقتشونو تواتاق خواب میگذروندن یکم ادب شعور یاد تو میدادن

اینوبفهم پول تحصیلات هیچ وقت شعوره نمیاره نمونشم خودتی ادعات میشه پیشرفت کردی بافرهنگی ولی رفتارت مثل یه ادمیه که انگار قلبش پرشده از عقده :)

@niniyar_1    

@niniyar_3    

@niniyar_2    

بابت تگ کردن هرسه تاتون معذرت میخوام 

ولی میشه ایشونو که بهم تهمت میزنه تعلیق کنین یا کامنتشو بپاکین

دوست ندارم تاپیکی کع براخودموخدا زدم با عقده بعضیا خرابش کنم 

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
در ضمن چرا رفتی انسانی 😉تجربی و ریاضی نمره خوب میخواد مگه نه؟

نیلوفر لطفا هیچ کدوم از کامنتانوجواب نده

من باهات مشکلی ندارم دلم نمیخواد باهات بحث کنم یا بهت توهین کنم من به نی نی یارگفتم کامنتای هردوتانو پاک کنه پس خواهشا بیخیال دعوا:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لطف هرکامنتی که خودم نیلوفر و نون بربری گذاشتنو حذف کنین 

واقعا دوست ندارم این تاپیکم خراب شه :)

@niniyar_1    

@niniyar_3    

@niniyar_2    

من الان کامنتاشو دیدم نمیدونم ایشون چه مرگشه که میاد بهم تهمت میزنه  ولی ازخدا میخوام تقاص تک ...

الهی بگردم میفهمتت بخدا

عزیزم خوابت چی بود مگه

ناراحتم اخه گفتی تعبیرش بده دلم شور زد

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
2731
الهی بگردم میفهمتت بخدا عزیزم خوابت چی بود مگه ناراحتم اخه گفتی تعبیرش بده دلم شور زد

تل یاروبیکا داری؟

من خواب دیدم سعید بهم پیام داده

که توبهترین رل رفیقم بودی

همیشه حالم باهات خوب بود 

خیلی دوست دارم

بعدگفتم یه عکس از خودت بده اونم گفت باشه وقتی عکسوداد حس کردم یکی کنارشه

هرچقدراصرارکردم کامل عکسوبده قبول نکرد

تااینکه بلاخره باحرص تموم عکسوکامل فرستاد ولی کنارش توی عکس یه دختری بودکه چهرش خیلی قشنگ بودموهاش طلایی بود اصلا بهش نمیخورد که ایرانی باشه

بعد گف اره اینی که کنارمه خیلی دوسش دارم تروم دوست دارم

ولی عاشق این دختره شدم بعدمن ازخواب پاشدم چون قبل خواب زیارت عاشورا خوندم ترسیدم خوابم واقعیت داشته باشه

الهی بگردم میفهمتت بخدا عزیزم خوابت چی بود مگه ناراحتم اخه گفتی تعبیرش بده دلم شور زد

مامانم رفت پیش یه سید که ببینه تعبیر خوابم چیه

سیده به مامانم گف تعبیرش اینه

یه دختری اومده تو زندگی سعید که همش قصدداره به سعید نزدیک شه ولی تلاشش نتیجه نمیده

سعید به زودی میاد سمت نازنین ودیگه نمیره

من تاحرفای مامانمو شنیدم یه جوری گریه کردم که اصلا نفسم بالانیومد فقط منتظربودم خانوادم برم بیرون که باصدای بلند زاربزنم وقتی رفتنکلی از امام رضا چهارده معصوم گله کردم مخصوصا امام رضا که جایگاه پدرو توقلبم داره (وکلن بهش میگم بابارضا) 

گفتم بابایی خیلی نامردی من توشب قدر موقع اذان بادل شکسته جلوحرمت قسمت دادم به بزرگی خدا که،سعیدمو برگردون ولی برای تو حتی قسم خدامهم نبودمن دیگه دوست ندارم توبابای من نیستی تونامردی من بهت قول دادم تموم تلاشموکنم پای حرفام بمونم ولی توچی؟:)

گفتم شهدا۱۴معصوم از شما توقع نداشتم فکرمیکردم هوامودارین ولی شمام بدجوری دلموشکوندین دیگه دوستون ندارم

بعدرفتم باگریه نمازخوندم التماس خداروکردم که عشقمو برگردونه وکمکم کنه حلال ب دستش بیارم

(رل راه شیطانیه حتی دست طرفم نگیری بازگناهه ولی ازدواج حلال خداست)

سرنماز ازحرفام پشیمون شدم گفتم امام رضا توهنوزم بابامی منوببخش سرت غرزدم خواهش میکنم کمکم کن

بعدمن قبلن ب امام رضاگفته بودم اگه قراره باسعید ازدواج نکنم منو واسه پابوست صدانزن فقط موقعی که قراره ب زودی پیش خداشفاعتم کنی خبر حاجت رواییمو بهم بدی منوصدابزن برا پابوست🥲

من همینجوریش داشتم سرنماز زار میزدم تااینکه مامانو بابام از سپاه برگشتن

(ساندیس خورنیستیم بابام ایثاگره ک اصن حقوقی ک بهش میدن ب درد نمیخوره بعد بیست سال پروندشو درست کردن:)💘)

تل یاروبیکا داری؟ من خواب دیدم سعید بهم پیام داده  که توبهترین رل رفیقم بودی  همیشه حال ...

روبیکا دارم عزیزدلم 🥺

الهی بگردم دورت نگران نباش🥲ان شاللله که خوب تعبیز شه بدبه دلت راه نده آبجی 

سروش داری؟

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
2740

خلاصه مامانم اومد گف یه مژدگانی بده گفتم براچی؟

گفت امروز واسه سپاه اسممونو نوشتن برا زیارت رایگان امام رضا هتل غذا...همه چی رایگانه

من شوکه شدم فهمیدم امام رضا تک تک حرفاموشنیده دید کم اوردم دید غمم زیاده خودش منو صدازد که برم پیشش 

(چن ماهه میخوایم بریم هی جورنمیشد همش پولمون خرج ضررمیشد)

بعدجالبیش میدونی کجاست؟:)

همون روز فهمیدم سعید بهم پیام داده 

تامن بهش پیام دادم سریع جوابمو داد 

دیشبم قسم خوردبه علی که دوسم داره وشدید دلش برام تنگ شده 

امروز رفتیم بیرون اینقدر منوخندوند اینقدر حالموخوب کرده که حس میکنم همش این حس حال خوب رویاست چون تو این چهارسال اینقدر باهام خوب نبوده

ی تاپیک برا برگشت معشوق میزنم شب تگت میکنم 

کلی ایده دارم

التماس دعا عزیزم 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
روبیکا دارم عزیزدلم 🥺 الهی بگردم دورت نگران نباش🥲ان شاللله که خوب تعبیز شه بدبه دلت راه نده آبجی& ...

برگشت دیگه 

این سری میخوام تبدیلش کنم ب شوهر رفتاری بدقبلموانجام ندم که ازم دلسرد شه

بزار الان سروش نصب میکنم

برگشت دیگه  این سری میخوام تبدیلش کنم ب شوهر رفتاری بدقبلموانجام ندم که ازم دلسرد شه  بز ...

الهی بگردم وای 

ابجییی خوندم همشو 

یعنی خدا بهت توجه داشته بخدا

بگردم الهی الان چقده خوشحالی نههع

خیلی خوشحال شدممم

الهی برسی