2737
2734
عنوان

خانمای مذهبی میشه بیاید؟😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 666 بازدید | 89 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
درسته عزیزم اینم حرفیه

من خودم به شدت با این رابطه ها مخالف هستم اصلا به هیچ عنوان به یه نامحرم صحبت نمیکنم و هر چی خانوادم میگن و به شدت من تو عمرم هنوز فضای مجازی دانلود نکردم و هیچ دوستی ندارم حتی حق انتخاب ازدواجم هم خانوادم هست چون میدونم به صلاحم هست چون پسری که با دختر چت می‌کنه دختر رو برای ازدواج نمی‌خواد فقط میخواد بدبختش کنه

خدایا شکرت بابت همه چی 
نمیشه خانوادش راضی نمیشن میگن زوده برات  نه از سمت پدرش حمایت مالی میشه نه خودش پول داره

قطعا تصمیمت درسته! خدا خودش گفته وقتی شیرینی گناه رو به خودت حرام کردی، خدا یه لذت درست بهت میده!

ایه 3 سوره حج.ایه 126 سوره اعراف... دوستان این ایات برای صبر و قضاوت نکردن هست!
2740
ن عزیزم مذهبی نیستم از خانم های مذهبی کمک خواستم 

اهان ولی اصلا براش راه واسه سو استفاده باز نکن‌

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
من خودم به شدت با این رابطه ها مخالف هستم اصلا به هیچ عنوان به یه نامحرم صحبت نمیکنم و هر چی خانوادم ...

بهترین کارو میکنی،واقعا درسته خیر و صلاح آدمو خونواده بهتر میدونه،

ان شاء الله اسی هم تصمیم درست بگیره که واقعا این دوستیا آخرش تباهیه

عشق مختص حسین ابن علی ست🌺🌺🌺🌺
 پسری که توی دوستی حرف های جنسی میزنه میخواد پیش زمینه رو برای رابطه واقعی باز کنه... اول از ه ...

اره خب چند بار حرفشو زده که بیا واقعیو فلان 

ولی جوی رفتار کردم که دیگه به خودش اجازه نداد همچین درخواستی داشته باشه

2706