2733
2739
عنوان

خانمای مذهبی میشه بیاید؟😭😭😭

663 بازدید | 89 پست

منو ی اقایی همو خیلی دوست داریم ولی شرایط ازدواج نداریم 

حداقل دو سال دیگه شرایط ازدواج پیدا می‌کنیم 

این تایمی که باهم حرف میزدیم حرفامون به مسائل جنسی رسید و دیگه رومون تو روی هم باز شد و ...

تو همین تایم من خیلی روحم اذیت شد احساس سنگینی میکردم 

امروز باهاش صحبت کردم و باهم به این نتیجه رسیدیم که تا وقتی که شرایط ازدواج پیدا کنیم از هم جدا شیم 

خیلی برامون سخته خیلی 

همش ی صدایی تو مغزم میگه مگه دیوونه ای همو میخواید دارید فاصله میندازیذ😭

تروخدا بگیذ کارم درسته یا نه؟

فقط خانمای معتقد و مذهبی نظر بدن

نمیشه نامزد کنید تا اون موقع؟

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باز خوبه اعتقادات هنوز زندس😐🙄🚶‍♀️🚶‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
2740

تو اشنایی حرفاتون به مسائل جنسی رسید😑

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

بنده ب عنوان ب فرد مذهبی کار خوبی میکنید بذارید تکلیفتون معلوم بشه بعد برید جلو

خداوندا هر کسی بچه نداره ودلش بچه میخواد هر چه زودتر دلشو شاد کن بچه دار بشه و همه ی کودکان رو در پناه خودت خوشبخت و عاقبت بخير بگردان انشاالله هر چه زودتر جنگ در غزه پایان بپذیرد و کودکان غزه نجات پیدا کنند از این جنگ وحشیانه😔💕

تضمینی نیست اگه دو سال دیگه هم ادامه بدی به هم برسید. شاید نظر یکیتون یا هر دو عوض شد. صحبت های جنسی حالتی ایجاد می کنه که فکر می کنی صمیمیته ولی نیست

رسول الله (ص)🌸آسایش جان در رها کردن بیهوده هاست🌸
2706