2737
2739
عنوان

خانمای مذهبی میشه بیاید؟😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 663 بازدید | 89 پست
فقط باید شرایط رو رعایت کنید خطایی نکنید یا اگه مادرتون رو در جریان بزارین بهتره 

نمیخوام بهش رو بدم اگه صیغه کنیم فکر میکنه چه خبره دیگه با خودش میگه به هم محرم که هستیم دیگه چ نیاز به ازدواج؟

ولی عزیزم زندگیت رو بسپار به تقدیر پسری که با دختر چت می‌کنه اینو همیشه برادرم میگه هیچ مردی که دختری باهاش چت می‌کنه رو نمی‌خواد و فقط میخواد گولش بزنه و اگر اونا هم ازدواج بود داخلش خیانت و کتک زدن و شکاک بودن بوده فقط همین واقعا هم کلی دیدم 

خدایا شکرت بابت همه چی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهترین کارو میکنی،واقعا درسته خیر و صلاح آدمو خونواده بهتر میدونه، ان شاء الله اسی هم تصمیم درست ...

اره هیچ کس جز خدا و خانواده بخدا صلاح آدم رو نمی‌خواد همه نامرد شدن 

اونم که الان پسر بیست ساله این که موضوع های جنسی حرف میزنم صد در صد میخواد گولت بزنه میخوای امتحانش کنی ببینی چه آدمیه 

انشالله که از این چیزا منصرف بشه بخدا آخرش فقط ابرو آدم میره

خدایا شکرت بابت همه چی 
2728
نمیخوام بهش رو بدم اگه صیغه کنیم فکر میکنه چه خبره دیگه با خودش میگه به هم محرم که هستیم دیگه چ نیاز ...

ولی بسپار به خدا شاید یه موقعیت خوب گیرت بیاد گلم

خدایا شکرت بابت همه چی 
2740
اره خب چند بار حرفشو زده که بیا واقعیو فلان  ولی جوی رفتار کردم که دیگه به خودش اجازه نداد همچ ...

اصلا بهش فکرم نکن کلا کات کن

این بیشتر دنبال رابطس و چون تو بر اوردش نمیکنی میخواد با بهونه باهات کات کنه بره با یکی دیگه 

برای خودت ارزش قائل باش

برای رابطه بعدیت هم حتما همون اول خط قرمز هات رو مشخص کن

کلی خاستگار دارم بخدا ولی از ترس اینکه بلایی سر خودش نیاره تا الان موندم پای این رابطه 

بگو الکی من می‌خوام ازدواج کنم و خطتت رو سریع عوض کن منتظر جواب نمون ابن قشنگ مشخصه داره گولت میزنه من داداشم خیلی از این موضوع ها توضیح داده برام دیگه هیچ وقت سمتش نرو خاستگار خوب اومد ازدواج کن خوشبخت بشی برو یه جا که نبینتت دیگه این قشنگ مشخصه چه آدمی هست فقط میخواد بتونه گولت بزنه بدبختت کنه خدایی نکرده توروخدا عقلانه تصمیم بگیر تو هم مثل خواهر می هیچ وقت با احساسات تصمیم نگیر

خدایا شکرت بابت همه چی 
کلی خاستگار دارم بخدا ولی از ترس اینکه بلایی سر خودش نیاره تا الان موندم پای این رابطه 

همبشه این ترس مسخره که طرف بلایی سر خودش بیاره یا عذاب وجدان دارم ترکش کنم یاا این حس دلسوزی و ترحمی به طرف مقابلت تو رو روزی به جایی خواهد رسوند که روزی هزار بار آرزوی مرگ کنی .عزیزم خودت را از این‌منجلاب بکش بیرون.میگی الان در برابرش جدی هستم  ‌درباره رابطه جنسی ولی کم کم با اصرار و گریه و ...‌نرمت میکنه.هزاران هزار این اتفاق براشون افتاده .اساس این رابطه پنهانی غلط و دودش فقط تو چشم تو خواهد رفت .اون پسر جوانیه و الان تو اوج نیاز جنسی و این حسش اصلا نمیگذاره عقلش کار کنه ‌زندگی خودت را سر شهوت  یه پسر به باد نده .نگو دوستم داره زیاد از این دوست داشتن ها و سرنوشت هاشون خوندم عزیزم .

هدف من از زندگیم خوشبختی و سعادت دخترانم هست .

درسته خب وقتی شرایط ندارین ارتباط صمیمی با نامحرم خصوصا مسائل جنسی قطعا خیلی گناهه.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
2706