2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینو بگم گربه اوردی تو رییس اون نیستی اون رییس توعه نباید بزور بغلش کنی غذای پرشین حتما باید خارجی باشه ایرانی بهش نمیسازه موهاشو میریزه پس یه پرزگیر حتما بخر

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
2731

😍😹عالیه 

گوربا موجود دوسداشتنی ملوس آروم هستن 

خودشون مستقل هستن مثل سگ خیلی وابسته نیست 

غذا خشک باید بخری روزی سه وعده میخوره 

برای دستشویی هم ظرف مخصوص و خاک میخری 

اولش چند ماه یک بار باید واکسن بخورن و قرص ضد انگل 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
من سگ دارم عزیزم خیلی بهش وابستم مثل بچم میمونه  گربه هم وابستگی میاره خیلی بده وابستگی تونستی ...

برا همین میخام

دلم میخاد یچیز داشته باشم ک فقد مال من باشه و بهش محبت کنم و محبت ببینم🥲بنظرم بهترین چیز میتونه حیوون باشه

حتما قبلش براش وسیله هاشو بخر، همون اولم اوردیش خونه نبرش حموم، بذار یکماه بمونه به خونه عادت کنه استرسش رفع بشه بعد حمومش کن. البته اگه توله ست حالا حالاها نباید بشوریش سریع مریض میشه میمیره. من برای گربه بالای چهارماه دارم اینو میگم.

حتما هم باکس براش بخر، جزو واجباته، برای دامپزشکی بردن اوردن چون زیادم پیش میاد و بیرون بردن و اینور اونور کردنش باکس حسابی عصای دسته. من فکر میکردم واجب نیست نخریدم ولی حسابی پشیمون شدم مجبور شدم هول هولکی با بی پولی یه چیزی جور کنم براش. حتما از قبل به فکر باکس باش

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
2740
حتما قبلش براش وسیله هاشو بخر، همون اولم اوردیش خونه نبرش حموم، بذار یکماه بمونه به خونه عادت کنه اس ...

یه سالشه اینکه میخام بیارمش

راجب غذاش و بالا اوردنش و ریزش موهاش میگی بهم؟

من چهار ساله مامان یه دی اس اچ نارنجی هستم 

اذیت خیلی داره چون شیطون ترین نژاد گربه اس 

ولی همونقدرم شیرینه

حتی یبارم نشده پشیمون بشم از آوردنش

اینستاگرام من: me_in_netherlands 
اینکه میگن گربه ها بالا میارن راسته؟

همه حیوانات مریض شن بالا میارن مثل آدم ها 

گوربه من گاهی کیسه میخوره عوق میزنه 🥴🥴 

ولی گوربا عشقه حتما بیار 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
برا همین میخام دلم میخاد یچیز داشته باشم ک فقد مال من باشه و بهش محبت کنم و محبت ببینم🥲بنظرم بهتری ...

اره دقیقا همینه خیلی وفادارن اما فقط برای خودت میگم من الان دوتا سگ دارم اینقدر بهشون وابستم یه لحظه به مرگشون فکر میکنم چشام پر اشک میشه اما اگه میخای بگیری به همچیزش فک کن باز گربه راحت از سگه گربه خونه تنها میمونه نیاز نیست تند تند ببری حموم یا ببری بیرون از این لحاظ راحته قشنگم باز هرجور خودت میدونی ❤️🥹

راجب بالا اوردن و ایناس ی توضیح میدین؟

یه مکمل باید بهش بدی مخصوصا تابستونا

هوا که گرم میشه ریزش موهاشون خیلی بیشتر میشه 

هرروز باید شونه بشن تا بالا نیاره

مراقب باشی احتمال بالا اوردنش خیلی کم میشه

من الان بیرونم رسیدم خونه عکس مکمله رو برات میفرستم 

اینستاگرام من: me_in_netherlands 
همه حیوانات مریض شن بالا میارن مثل آدم ها  گوربه من گاهی کیسه میخوره عوق میزنه 🥴🥴  ولی ...

دوستم میگه هر روز موهای مردشو میخوره و خودشو تمیز میکنخ باید مالت بهش بدی بیاره بالا

این درسته؟!

2706