2733
2734
چون دلم غصه داره😞 چون پنج ساله نی نی میخوام و خدا بهم نمیده😭 شب که میشه غصه نداشتن بچه خیلی اذیتم ...

عزیزم الهی که سال دیگه این موقع نی نیت یا توشکمت باشه یا توبغلت اینقدر اذیتت کنه که نزاره بخوابی 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
جان

سپاس عزیزم، با اجازه ی استارتر عزیز...می خواستم بدونم اگر در آزمایش خون گلبولهای سفید بالا باشه و پلاکت خون تشخیص چه هست؟

چقدر حالم خوبه....خدا جون می خوام ببوسمت، اجازه هست!
چون دلم غصه داره😞 چون پنج ساله نی نی میخوام و خدا بهم نمیده😭 شب که میشه غصه نداشتن بچه خیلی اذیتم ...

بچم داشته باشی بچه نمیزاره بخوابی😂ش. خی کردم ایشالله به زودی بچه دار بشی🙏

چقدر زود دیر شد، حیف💔
سپاس عزیزم، با اجازه ی استارتر عزیز...می خواستم بدونم اگر در آزمایش خون گلبولهای سفید بالا باشه و پل ...

التهاب داری ت بدنت؟

بسته ب نظر پزشکت داره عزیزم

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
عزیزم خسته نباشی خوبه اصل کارو رفتی

ممنونم عزیزم هی اومدم برم پهن کنم نی نیم گریه میکرد دیگه رفتم اون وشیر دادم بعدش پام گرفت نتونستم 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

دلم گرفته همه جای صورتم ازگریه ورم کرده چشام هم میسوزه هم این فکرا نمیزاره بخوابم خیلی خسته شدم خیلی خسته ام دلم خواب عمیق میخواد عمیییق عمیق ازاونایی که دیگه استرس و ترس نداری چقد خوبه کاش خدا به منم میدادیعنی اینقد بدم که خدا اون حقمو بهم نمیده😭😭😭چقد بدبختم 😭😭😭

2706