2733
2734

من ۱۹ سالمه مدرسه بزرگسالان غیردولتی خوندم تا دیپلم گرفتم ب نظرتون دانشگاه ازاد بدون کنکور چه رشته هایی داره ک آیندشون خوبه ب راحتی شغلش پیدا بشه معلم ابتدایی چطور؟ و اینکه چندسال طول میکشه و هزینه های هر ترم چقده و هر ترم چند ماه طول میکشه خیلی نیاز ب راهنماییتون دارم 

آزاد نرفتم اما

معمولا کارشناسی ۷ ترم طول میکشه و هر ترم تقریبا ۴ ماهه

میتونید روانشناسی یا علوم تربیتی بخونید(برای اموزگاری ابتداایی)

شهریه هم برای رشته های مختلف متغیره ولی حدودی ترمی ۵/۶ تومن در نظز بگیر

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پنج شش میلیون؟؟؟😐 جایی پرسیدم گفتن۱۵۰۰ اینطوریا

شهریه پیام نور رشته علوم تربیتی ترمی ۳ میلیونه عزیزم ، این که دیگه آزاده و گرون تر

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

دقیقا منم مث تو بود شرایطم بعد رفتم بدون کنکور رشته روانشناسی 

۴ سال باید درس بخونی الان کلا تو هر رشته ای بخونی توش بیکاریه پس بچسب به رشته ای که علاقه داری در کنار درس خوندن یه مهارت خیاطی چیزی یاد بگیر چون با درس تنهایی به جایی نمیرسی

از نظر شهریه هم ازاد کلا هزینه هاش بالاس باید بری بپرسی چون من دوساله درسم تموم شده نمیدونم

دقیقا منم مث تو بود شرایطم بعد رفتم بدون کنکور رشته روانشناسی  ۴ سال باید درس بخونی الان کلا ت ...

تنها علاقم معلم ابتدایی هست خیلی بدم میاد از بین فک و فامیل فقط من نشستم خونه داری میکنم ولی واقعا دانشگاه هزینه هاش زیاده

دقیقا منم مث تو بود شرایطم بعد رفتم بدون کنکور رشته روانشناسی  ۴ سال باید درس بخونی الان کلا ت ...

خب چرا نرفتی رشته علوم تربیتی 

صد در صد نیاز ب معلم دارن چون کمبود شدید معلم تو این چندسال اخیر زیاد شده