2733
2734

بچها من ی کاپشن از اسنپ پی سفارش دادم

آف زده بودن مثلا ٣٢٠ قیمت قبل آف ٨٨۵🥲😂

منه ساده فکر کردم چون سرما داره میره جنسایه زمستونیشون رو آف زدن

اقساطی هم خریده بودمش

بعد آقااا کاپشن اومد تا اینقد بنجلههههه خصوصا جنس آسترش🥲ایقد شلو ول بود از پشت لباس آسترش میزد بیرون ی تیکش هم پاره شده بود🥲

انقد اعصابم خورد بووود

هی میگفتم خب الان من اینو چیکار کنم

بدمش به کی

اینکه هی بخوام قسطشو بدم دیگه خیلی رو مخم بود

دوس پسرمم هی مسخرم میکرد که گول قیمت آف رو خوردم😂🥲

خلاصه عصبی شدم با پشتیبانش صحبت کردم عکسشم فرستادم دیگه گفت مرجوعش کن

مرجوعش کردم 

دیگه لغو کردن سفارشمو

پول قسطمو هم اسنپ پس داد

الان خیالم راحت شدددد🤭😢

خلاصه دوستان گول ای آف های نجومی رو نخورین🤦🏻‍♀️

۳۲۰ هم مفت بوده

فراموش کن دیگه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از اسنپ پی ماسک رسی،شستشو ز۶الی صورت،و یع سوییشرت خریدم،قسطاشم۱۶۷تومنه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2728
2740
مبارک منم از خانومی ی سری لوازم آرایشی بهداشتی خریدم از اون راضی بودم

همچنین گلم

فقط سوییشرته خیلی گشاده

یپا مانتوه خخ

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
از کدوم سایت؟ من از خانومی میخرم

من از شاواز گرفتم

آره خب ولی گول خوردم چرا قیمت قبل آف الکی زدن ٨٨۵🥲

کلا همینن سایتا ، دیج ی کالا که انقدر معتبره ،اکثرا همین کارو میکنه قیمت الکی میزاره بعد قیمت جدید کنارش میزاره یعنی تخفیف خورده که وسوسه کنن واسه خرید، شگفت انگیزاشم همینن ، قیمت جنسای قبلشو میبره بالا بعد میاره تو شگفت انگیز با تخفیف زیاد که بشه همون قیمت قبل میفروشه

2706