2752
2734
عنوان

زندگی متاهلی چقدر مزخرفه

| مشاهده متن کامل بحث + 1435 بازدید | 75 پست
والا زایمان بچه بزرک کردن کارزنه چرا مردا تصمیم میگیرن چه تعداد بچه داشته بشن مگه کشکه متاهلی سخته ...

شوهر من این چیزا حالیش نیست

البته خانوادش همه اینجورن میگن بچه مال مرده تصمیم گیری در مورده بچه با مرده

گویا زن فقط وسیله است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ای جان.منم پسرم ۴سالشه.ولی توافقی قرارشد نصف هفته بامن باشه نصف بقیش بامامانش.حداقل کمترآسیب ببینه

هر جور باشه بازم اسیب میبینه نمیتونین بسازین بچه نیارین حداقل گناه دارن بخدا 

منم پشیمون شدمو بعد ۶سال داریم جدامیشیم متاسفانه نتونستیم باهم کناربیاییم

ماهم بعد۷ سال داریم جدا میشیم 

دردی که میکشی، اشتباهی که میکنی، اشکی که میریزی، حرفی که میشنوی، حس بدی که میگیری، عشقی که نمیگیری، آدمی که از دست میدی، آرامشی که نداری، محبتی که نمیبینی، انتظاری که میکشی، درون ریزی‌ای که داری، قضاوتی که میشی، آرزویی که دفن میکنی، امیدی که خاک میکنی برای هیچکس مهم نیست؛ زور الکی نزن....چقدر این متن از فروغ فرخزاد موده:«هیچ چیز راحتم نمی‌کند. نه دریا، نه آفتاب، نه درخت‌ها، نه آدم‌ها، نه فیلم‌ها، نه لباس‌هایی که تازه خریده‌ام. نمی‌دانم چه کار کنم. بروم و سرم را به درخت‌ها بکوبم، داد بزنم، گریه کنم؛ نمی‌دانم
خیلیییی بی منطقه کسی که میگه عمل دماغ مال دختر خراباست بنظرت منطق حالیشه این یک درصد رفتارای عجیبشه ...

چه طرز فکر اشتباهی خیلیا بخاطر مشکلات هم عمل‌میکنن یکی میبینه بسیار زشته بینیش ای بابا ،والله تو نی نی سایت میام میگم خدایا شکرت مشکلات من چیزی نیست،ولی منم مادرشوهر فولادزره تو زندگیم فضولی میکنه دزدی میکنه اعصابمو بهم میریزه انقد رو اعصابمه یوقتایی میگم کاش دیگه بره کنار باباش🙈🙈🙈

یکی از دلایلی که تا الان ازدواج نکردم همین خانواده مضخرفه شوهره 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ

ب نظرم  ب ظاهرت برس دماغت عمل کن خودت درآمد داری ب شوهرت مربوط نیست اصلا...گاهی واسه خودت وقت بذار بچه رو بده ی کسی برو تنهایی بیرون حال وهوات عوض میش  مردادهمشون غر میزنن اهمیت نده یه گوش در گوش دروازه .....کم کم پای مادرشوهرت هم از خونه ات ببر رو نده بهش وقتی میاد در اتاق قفل کن دوبار باز کنه ببینه قفل دیگ حساب کار میاد دستش  بگو من کمک نمیخوام خودم از پس کارام برمیام...بچه  دوم هم توافقی ب همسرت بگو من از طلاق نترسون منو نمیخوای دنبال بهانه ای راه باز جاده دراز

بچه هم دارید؟توافقید شمام؟

اره توافقی ،نه بچه ندارم چون از اول ازدواج باهم مشکل اخلاقی داشتیم اقدام نکردیم

دردی که میکشی، اشتباهی که میکنی، اشکی که میریزی، حرفی که میشنوی، حس بدی که میگیری، عشقی که نمیگیری، آدمی که از دست میدی، آرامشی که نداری، محبتی که نمیبینی، انتظاری که میکشی، درون ریزی‌ای که داری، قضاوتی که میشی، آرزویی که دفن میکنی، امیدی که خاک میکنی برای هیچکس مهم نیست؛ زور الکی نزن....چقدر این متن از فروغ فرخزاد موده:«هیچ چیز راحتم نمی‌کند. نه دریا، نه آفتاب، نه درخت‌ها، نه آدم‌ها، نه فیلم‌ها، نه لباس‌هایی که تازه خریده‌ام. نمی‌دانم چه کار کنم. بروم و سرم را به درخت‌ها بکوبم، داد بزنم، گریه کنم؛ نمی‌دانم
اره توافقی ،نه بچه ندارم چون از اول ازدواج باهم مشکل اخلاقی داشتیم اقدام نکردیم

چرااینقدر اذیت میکنن ما قبل عید رفتیم فقط دوجلسه مشاوره گذاشتن دیگم خبری نشده.چقدرطول میکشه؟

چرااینقدر اذیت میکنن ما قبل عید رفتیم فقط دوجلسه مشاوره گذاشتن دیگم خبری نشده.چقدرطول میکشه؟

الان مشاوره شده هشت جلسه اجباری ،سه جلسه معاونت اجتماعی ک دادگاه میزاره، پنج جلسه خصوصی من حق طلاق دارم ک با توافقی فرقی نداره دو ماهی طول میکشه 

2706