2737
2734

یه زمانی همه دنبال قد بلند بودن 

ولی الان اینستارو باز میکنم دخترای فنچ و قدکوتاه رو تبلیغ میکنن 

یا میگن دختر باید کوچولو باشه   بغلی باشه 

دخترای 170 ب بالا رو پسرا نمیخان و ...

خلاصه برام تعجب اور بود خیلی از این موارد بود 

خودم قدم بلند نیستا ولی مگ قدکوتاه رو هم تبلیغ میکنن/؟

منه گیر ورمین😐😐

واقعا قد اصلا مهم نیست  

حالا هر کی واسه پارتنر خودش یه معیاری داره 

هیچ کس حق نداره برای بدن یا پوشش یه زن تصمیم بگیره ، بزرگ ترین گناه اینه که از زبان خدا چیز هایی بگی که خودش هیچ جا نگفته ،ایران ازادم 🕊️🕊️🕊️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مگه قد دست خود آدمه که بلند باشن یا کوتاه حالا یه مدت بلندا به خودشون نازیدن بزارین یکم کوتاه هام دلشون خوش باشه

ملورین بابا❤️ دخترم چشمای معصوم تو رو نمیزارم کسی از من بگیره تو دلیل این نفس کشیدنی تو نباشی دل من هی میگیره توی این شبای بی ستارگی تو برام ستاره ای خوب میدونی کاری کردی که بخندم با نگات تو برام بخند تا هرجا میتونی تو برام معنی زنده بودنی تو رو تا ابد تو قلبم میزارم تو دلیل این نفس کشیدنی عشق من تویی که با هر نفست انگاری صاحب خوشبختی منم دخترم با تو قشنگه زندگی وقتی باشی دل به دریا میزنم❤️
2740

تو اینیستا هر لحظه یه چیزی تبلیغ میشه ولی خدایی من زیاد ندیدم کجا تبلیغ قد کوتاه میکنن

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫                  

چون همه فازbaby girlگرفتن و میگن باید کوچیک و توبغلی باشه مزخرفاته دوسال دیگه حسرت قد بلند رو میخورن

(ایراندخت)                                                                                                                                                        بلندی آسمان جآیگاه من است...                                                                                                            متولد 366امین روز سال                                                                                                                                  ای کاش انقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه بهشت و جهنم. 
2706