2733
2734
عنوان

بالا شهریا چه حالی میکننا😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1455 بازدید | 75 پست
ن حالا کرجش تهران برم ک افسردگی میگیرم😂

بیا من ببرمت عبدل آباد یه کت برات میگیرم ۴۰۰ ۵۰۰ با بقیه پولتم میریم کافه کلی چیز میز میگیریم میخوریم میگیم می‌خندیم افسردگی هم نمی‌گیری 😂

گر قیامت قصه باشد من کجا بینم تورا 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بیا من ببرمت عبدل آباد یه کت برات میگیرم ۴۰۰ ۵۰۰ با بقیه پولتم میریم کافه کلی چیز میز میگیریم میخوری ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂ببییییییییییین 

هررررررررکی با تو رفاقت نکنه زندگیش به فنا رفته😂😂🤣🤣🤣🤣

جالبه حالا خود بالاشهریا میرن بازار ۱۵ خرداد خرید می‌کنن    

والا بالاشهریای تهران که کلا داخل پالادیوم و مجتمع تجاریای زعفرانیه و ولنجک و ... هستن

یا حتی خریداشون از استانبول و دبی

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2731
سوپرمارکتای بالاشهر هم باکلاسن اصن یجور پفک خریدم خوشمزه بود😐😂

ارهههه😂رفتم تو ی مغازه سوپرمارکتی خداشاهده انوووااااع کره ها از نارگیل بگیری تا .‌‌

انواع نون تست نون پروتئینی

اونوقت سوپرمارکتیای ما نمیدونن نون تست چیخ😂

💛💚🧡

من کلا اون ورا نمیرم  افسرده میشیم تهش دیگه نمیتونیم بخریم

البته اسی ینجا انجور چیزا نگو ماشاله همه به قول دوستم ریچن اینا براشون پولی نیست    یه تاپیک یادمه دم دمای عید کاربری اومده بود مسخره میگرفت که مگه میشه برای عید کمتر از 30 میلیون لباس خرید

:(: گاهی آنقدر  از زندگی خسته میشوم که میخواهم تا سقف آسمان پرواز کنم و رویش دراز بکشم، آرام و آسوده.... مثل ماهی حوضمان که چند روزی است که روی آب شناور است... 
بیا من ببرمت عبدل آباد یه کت برات میگیرم ۴۰۰ ۵۰۰ با بقیه پولتم میریم کافه کلی چیز میز میگیریم میخوری ...

🤣🤣🤣🤣🤣

ایران=سرزمین کهن   سرزمین بزرگان و شریفان                 ایرانی=شیر پاک خورده با تاریخی هزاران ساله                      
والا بالاشهریای تهران که کلا داخل پالادیوم و مجتمع تجاریای زعفرانیه و ولنجک و ... هستن یا حتی خریدا ...

آره. ولی خداییش لباس و لوازم آرایش استانبول ارزونتر از تهرانه. یک سوم قیمتی هست که همون مارک ترک رو تو تهران بت میندازن

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
والا بالاشهریای تهران که کلا داخل پالادیوم و مجتمع تجاریای زعفرانیه و ولنجک و ... هستن یا حتی خریدا ...

اونم هست ولی اکثر پولدارها اقتصادی ان

لبخندهایشان ناپیداست   همانطورکه گریه هاشان    شاید که واقعا خودشان نیستند     پنهان شده پشت واژه هاشان
جالبه حالا خود بالاشهریا میرن بازار ۱۵ خرداد خرید می‌کنن    

اونی که بالاشهر تهران لباس مارک میپوشه دیدم که میگم نمیره ۱۵ خرداد که منطقی هم هست

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 

رفتم پالادیوم جنساشم قشنگ نبود اخه 

بعد زدم تو نت رفتم بازار عبدل آباد و امام زاده حسن کلی جنس خریدم برگشتم شهرمون 

بخدا هرکی لباسامو میبینه میگه کجا خریدی قیمتا هم مفففففتتتتتت

2706