2752
2734
عنوان

چرا جدیدا تو اینستا قد کوتاهو تبلیغ میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا بخدا قد بلند قدکوتاهو تخریب میکنه قدکوتاه قد بلندو انگار ارث پدرای همو خوردیم 

دقیقا
قد بلندا هم بغلین
قد کوتاه ها هم با یه کفش به اوج میرسن
قد که دیگه این حرفا رو نداره
تمام کلیپای اینستا یه تبلیغ ضایع پشتشه
میشینی یه کلیپ میبینی از همه دخترا میپرسه پسر پولدار یا پسر بدنساز
همه میگن بد نساز
تهش میفهمی چون خودشون همگی ماهی 700 میلیون از اینستا درامد دارن و تو پیج دکتر مولایی عضون و دوره هاشو خریدن
یه سری چیزهای مسخره رو هم میخواد مد کنه
ما نباید توجه کنیم....

زندگی یعنی: یک سار پرید....از چه دلتنگ شدی؟    دلخوشی ها کم نیست مثلا این خورشید🌟🍃
2731
دقیقا قد بلندا هم بغلین قد کوتاه ها هم با یه کفش به اوج میرسن قد که دیگه این حرفا رو نداره تمام کلیپ ...

من نمی‌فهمم چه معنی داره یه پست نوشته دختر بالای ۱۷۰به درد کابینت پاک کردن میخوره و دختر باید زیر ۱۶۰باشه فنچ بغلی و فلان

یه پست گذاشته حسرت سانت به سانت قد بلندا و میخورن کوتاه ها و جذابیت بلندا بیشتره و فلان یه عده هم با هم بحث میکنن😂😂

جدیدا پسرا قد کوتاه شدن 

واسه همون😂😐

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
من نمی‌فهمم چه معنی داره یه پست نوشته دختر بالای ۱۷۰به درد کابینت پاک کردن میخوره و دختر باید زیر ۱۶ ...

منم نمیفهمم😂🤝

زندگی یعنی: یک سار پرید....از چه دلتنگ شدی؟    دلخوشی ها کم نیست مثلا این خورشید🌟🍃
اغا بلندا میگن 2 متریا میگن

آخه ببین اگه یه دختر ۱۷۰ با یه پسر ۱۹۰ ازدواج کنه

بچه شون میشه نردبون 

برای همینه دیگه😂😐

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊