2733
2739
عنوان

چرا توی جمع اینجوری میشم ؟

95 بازدید | 10 پست

خانوما من از وقتی یادمه این مشکلو داشتم. وقتی میرم جایی که افراد زیادی هستن مثل عروسی یا حتی مهمونی های ۱۰ ۲۰ نفره ، سردرد میشم حوصله مو از دست میدم . حالا با اینا کنار میام. چرا تپش قلبم میره بالا ؟ یا اصلا نمیتونم خودمو کنترل کنم میخوام با حرف زدن یا اینور اونور دویدن انرژی مو تخلیه کنم انگار شلوغی   سر و صدا یه انرژی منفی بهم میده یا هم ممکنه انرژی مثبته مو ازم بگیره. گوشه گیر و درون گرا هم نیستم و کاملا اجتماعیم و اتفاقا همه تو جمع دوسم دارن. اصلا نمیدونم چم میشه واقعا تو شلوغی 

شاید برونگرایی اما اضطراب اجتماعی داری یا یه ترومای شدید داری

من همونیم که وقتی یخم باز شه . . .                                                                                                                تا تیر تو زانوم نزنن به حالت عادی برنمیگردم😑
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نمیدونم

من تواین جمعا بزور خودمو خوب نگه میدارم ولی از درون یه حس منفیدعجیبی بهم دست میده نمیدونم چرا

حس میکنم عمیقا تنهام بااینکا دورم شلوغ باشه باهزارنفرم حرف بزنم

البته مدتیه خیلی بهتر شدم ولی قبلا افتضاح بودم یهو دلم میخواست از همه فاصله بگیرم انگار بدم میگرفت ازهمه

2740
نمیدونم من تواین جمعا بزور خودمو خوب نگه میدارم ولی از درون یه حس منفیدعجیبی بهم دست میده نمیدونم چ ...

من دچار تپش قلب میشم کاملا بی دلیل و دوس دارم برگرد به خونه و تنها باشم. وقتی تنها میشم کاملا خوب میشم