2733
2734

شاید دها بار بعداز هرررر مهمونی چ مرد چ زن چ بچه  بمن گفتن تاحالا عشقی ک شوهرم بمن داره رو هیجا ندیدن و شده حتی خاله هام و عمه هام بارهااا بم گفتن خوشبحالت 

حالا زندگی من پراز حسرت پرازخیانت پراز دعوا پراز تنهایی من درک نشدنم همصحبت نداشتنم افسرده بودنم گریه های بی وقفه تنهایی بزرگ کردن بچه هام  پر از شک و تردید و بی اعتمادی پراز استرس  زندگی یکطرفه ای ک من نگهش میدارم بخاطر بچه هام  کوتاه اومدنای مدام من 

شوهرم خیانت کار دائم الخمر  رفیق باز  دهن بین  بی اهمیت و بی مسئولیت مدام باحرفاش توهین و تحقیر ... ـ

ما فقط قیافه ها و استایل خوبی داریم هردو 

دیگه هیچ چیز خوبی توزندگیم نیست 

حتی همسایه های مامانمم مدام همینو میگن ک چقد دخترت خوشبخته و یه شانس مث دختر تو نصیب بچه های ما بشه 

شده از حسادت بارها بام قهرکردن فامیل 

ولی من از هرزاویه ای نگاه میکنم جز لجنننن هیچی نمیبینم 

داشتم امروز به یکی دلداری میدادم ک حرص نخوره مروا همه همینطورن 

پسرخالم ک متاهلم هست گفت البته تو اینارو درک نمیکنی چون شوهرت بیش از حد دوست داره تو زندگی 

و من ک ازکمبود محبت شدید ازطرف همسرم شبا با گریه میخوابم 😐😔 

حتی حق اعتراض و درد ودل با هیچکس و ندارم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

بمیرم🥲🙂درک میکنم دقیقا شبیه زندگی گذشته من

حال‍ خوب‍ الانمو مدیون‍ خدام‍🫠🥲☝️سال گذشته باوجود ادمای سمی برام جهنم بود،،،باکمک خدا و اسی اینا🥹ازجهنم اومدم بیرون☺️❤️‍🩹الان۳ماهه ک علی شده مرهم همه ی زخمام😍❤️‍🩹ازخدا میخام با ی نی نی زندگیمونو کامل کنه🫠🤗☁️خدایا برای هررررررر لحظه ی الانم شکرت🥹🫠
واستون پیش اومده این موضوع ؟ 

عمیقا حرفاتو درک کردم. احتمالا همسرت از اونا ک محبت کلامیش توی جمع گل میکنه و دورته ولی 

تو خونه ب جز برا رابطه بغلت نمیکنه

عشق نیرویی هست ک کارها را آسان میکند .مشکلات را حل میکند.و راهها را نزدیک میسازد . 

همون اول نباید آبرو داری میکردی واسه کسی که ارزش سرسوزن هم نداره ضربشو فقط فقط خودت خوردی جوانیت رفت مگه دیگه برمیگرده .همیشه تو همه زندگی انسان ضربه رو که میخوره مقصر خودشو بس یکم خودمون درست کنیم چرا همیشه توجنگیم دیگران اصلاح کنیم ماخومون باید اصلاح بشیم

واستون پیش اومده این موضوع ؟ 

از این جور آدما منم دور و برم دارن ولی نمیدون تو زندگیم چه خبره! منم تو جواب همشون با آرامش و لبخند میگم روزی عزیزای خودتون و اوناهم فکر میکنن چه دعای خیری براشون کردم فقط خودم و خدای خودم میدونم در واقع اون حرف یه نفرینه.