سلام دوستان ،من دوره آموزش موچی و چند مدل بابل تی خریدم ۵۹۰ تومن ،هنوز آموزش هاش رو ندیدم ولی الان که خریدم پشیمونم،به نظرتون اشتباه کردم که خریدم؟با ۳۰۰ تومن مواد میتونم کارم رو شروع کنم البته ابزار های دیگه هم داره که تقریبن ۱ تومن در میاد ولی واجب نیست ،الان به اونی که آموزش میده گفتم که خریدم ولی حس میکنم پشیمونم بهم گفتن که یه بار واسه خودت درست کن ببین چطوره بعد با تمرین میتونی برای فروش درست کنی و اون موقع به فروش فکر کن، به نظرتون آموزش ها رو ببینم و انجام بدم میتونم درست کنم و بفروش بروسونم؟اولش هیجان داشتم الان حس پشیمونی دارم
شاید باورت نشه ولی تا حالا نخوردم😁ولی میدونم که خوشم میاد کلن اهل شیرینی و کیک و اینا هستم زیاااد
وای حداقل یبار بخور منم اپل که نخورده بودم از رنگی رنگی بودنش خوشم نیومد وقتی خوردم دوست نداشتم حالم بد شد منم عاشق شیرینی پزی هستم و کارمندم دنبال شغل دوم میگم جایی پیدا کنم برم کار کنم همزمان یادم میگیرم