2733
2739
عنوان

توروخدا بیاید😭

151 بازدید | 14 پست

سلام هفته ۲۲ هستم از خواب بیدار شدم دیدم تو خواب به پشت خوابیدم معلوم بود مدت طولانی اونجوری خوابیدم شاید از دیشب😭😭😭خوندم که خون به مغز بچه نمیرسه و سلولای مغزش خدایی نکرده میمیرن 

چکار کنم حالا خیلی نگرانم مورد مشابه داریم؟😭😭

اتفاقا منم توی بارداریم یکی دوبار برام پیش اومد، با اینکه توی حالت عادی محال بود اینجوری خوابم ببره😅 نگران نباش حالا یکی دو بار چیزی نمیشه

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگران نباش انشاالله چیزی نشده بالشت بارداری بخر منم دست خودم نبود توی خواب میچرخیدم با این بالشتا اوکی بودم

به لحظه ای فکر می کنم🍁🍁🍁که بعد از هر بار اشک ریختن🍁🍁🍁صورتم را با دستان خودم پاک می کنم🍁🍁🍁خودم را مرتب می کنم 🍁🍁🍁و به زندگی ادامه می دهم🍁🍁🍁به گذرا بودن همان لحظه فکر می کنم 🍁🍁🍁و گذرا بودن مابقی اتفاقات زندگی 🍁🍁🍁و گذشتن عمری که از شما چه پنهان 🍁🍁🍁به فردایش هیچ اعتباری نیست🍁🍁🍁 و در همان لحظه نفسی می کشم🍁🍁🍁هر اتفاقی که نیاز به بخشش من دارد می بخشم 🍁🍁🍁و می گذارم در گذشته ام برای همیشه بماند🍁🍁🍁و ادامه لحظه های باقی را 🍁🍁🍁 نوش جان می کنم
2731

شوهرت کنارت نبوده که حواسش به طرز خوابیدنت باشه؟

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺

نگران نباش.  امیدت به خدا. اینقدرم  دیگه  الکی نیست  یه شب  به پشت  بخوابی   مشکل پیش بیاد منم  بارداری  اولم  بیدار میشدم  میدیدم  به پشت خوابیدم.  هیچی نمیشه  نگران نباش

نترس گلم من چون دیسک کمر داشتم تا ماه نهم مجبور بودم هر ساعت ده دقیقه به کمر بخابم

الانم فسقل خانوم کنارمه از همه نوزاداهم باهوشتره

البته تایید نمی کنم اینطور بخابی

ولی مطمئن باش مشکلی پیش نمیاد

2740
اخه دمر خوابیدن خیلی ضررش کمتر از پشت خوابیدنه 🥺

میدونم. ولی دمر هم سخته فکر میکردم یا صاف شده یا خفه 🥴من ۳ تا بارداری داشتم اینقد به پشت خوابیدم. من کلا عادت دارم به پشت میخوابم، بچه ی اول و دومم نمیدونستم خطرناکه کل بارداری و به پشت میخوابیدم. اما بهتره نخوابی اینجوری

2706