2733
2734

بچم امروز دو هفتشه،تازگی سینمو خوب نمیگیره وسطش خودشو قوس میده و قرمز میشه و گریه می‌کنه 😭اگه بیدار باشه مثلا شبا همش باید بغلش کنم و راه ببرم تا آروم بشه ...بعضی وقتا که خوابه هم عق میزنه ولی چیزی بالا نمیاره ،یا انگار یه چیز بدمزه تو دهنش باشه صورتشو جمع می‌کنه 

انقد شبا گریه می‌کنه و کل شب بیدارم ،روزا مامانم نگهش میداره و بهش شیر خشک میده😢یعنی ممکنه به خاطر اینکه شیشه گرفته سینمو نگیره؟یا مشکل دیگه ای داره؟

تو خواب هم بیشتر وقتا زور میزنه و خودشو قوس میده و باز بیدار میشه 

خسته شدم دیگه😭😭چرا انقد مامان شدن سخته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عارقشو می‌گیری ؟ شاید نفخ یا رفلاکس داره

ولی اگه شیرت خوبه به شیشه عادتش نده که سینتو نمی‌گیره

می‌تونی یکم شیرخشک بزنی سینت رو بگیره

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/

عزیزم بچت رفلاکس داره

اسید معدش میاد بالا

حتما حتما حتما ببرش فوق تخصص گوارش کودکان

متخصص اطفال نبریا فقط گوارش کودکان

اگ شیر خودتو میدی باید رزیم بگیری سفت و سخت

اگر نمیتونی باید شیر خشک مخصوص بدی

داروهم میده

حتما ببرش اگر پیگیری نکنی خدای نکرده اسم میشه

عزیزم اول راهی .... شاید کولیک داره . خب طبیعیه شیر خشک خوشمزه تر از شیر مادره واسه همین نمیخوره سینه رو 

برو دکتر قطره پروبیوتیک واسه کولیک میده. اگر شیرخشکی بشه هم باید ببینی چه شیری بهش می‌سازه 

عزیزم رفلاکس داره،اونی هم که میاد تو دهنش اسید معده هست که اذیتش میکنه،ببر دکتر دارو بده، سرشم باید یه کم بالاتر باشه (شیب دار)، 

یکی هم کولیک هست همون دل درد و دلپیچه هست، 

احتمالا بچه تون هر دو رو داره

تسبیحت کو📿یه صلوات مهمونم کن بیکار نمون   👈حاجتی کوچک از خدای بزرگ دارم..برا حاجت روا شدنم صلوات میفرستید☺🌹صلوات فرستادید بگید منم براتون بفرستم.🍀

احتمالا رفلاکس پنهان دارههمیشه سرش رو جوری بزار که اگه بالا اورد تو ریه هاش نره ببر دکتر ولی اگه وزن گیریش خوب باشه دارو نمیدن تو کریر هم خوبه بزارش زیادم این این بقل اون بقلش نکن بیشتر بزار تو همون کریر

2706