2752
2734

بچه ها داداشم و زنداداشم خونه ما بودن از خونه ما با هم رفتن بیرون دگ از اونجا رفتن خونه زنداداشم دو سه روز قرار بود اونجا باشن .زنداداشم کیف لوازم ارایشش رو جا گذاشته بود خونمون مامانم زنگ زد به داداشم داشت صحبت میکرد گفت کیف ارایش فلانی جا مونده اینجا راستی‌.میای ببریش یا خودمون بیایم بیاریم و اینا.بعد داداشم گفت ولش کن بابا بذار بمونه فلانی(زنداداشم)به لوازم ارایش احتیاجی نداره کهههه.اقاااا ما کیف کردیم خدایی😂مامانمم گفت بلهههه که احتیاجی ندارهه ماشالا ماشالااا‌‌.فامیلامونم خونه مون بودن مامانم داشت صحبت میکرد اونا هم حواسشون به مکالمه مامانم بود داشتن گوش میدادن اقا چنان حسودی کردن حرص خوردن خیلی حال کردممم واقعا به تربیت مامان بابام افتخار میکنممم😂😂😂

اخه فامیلامون حس میکنم خیلی حسودی میکنن به داداشم و زنداداشم فقط منتظرن ما بهشون رو بدیم کله پاچه عروسمونو بار بذارن .منم هربار 💩 بهشون لال میشن 😎

اولین باره میبینم طرف عروس رو میگیرن

ایول به تربیت همتون

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اولین باره میبینم طرف عروس رو میگیرن ایول به تربیت همتون

اخه میدونی من حرصم میگیره فامیلا بخوان دخالت کنن چیزی بگن .تا یه جایی میرسیم شروع میکنن میگن خببب از عروستون بگووو بیا از عروستون حرف بزنیمم تعریف کننن بعد فقط منتظرن یه چیزی بگم کله پاچه شو بار بذارن منم بدم میاد خب به هرحال اون جزو خانواده ماست .منم هربار میگم هیچیی خوبه چیز بذی ندیدیم خوبیم در کل با هم 

2706