2737
2739
عنوان

کسی بیدارهست؟؟ یسوال دارم

129 بازدید | 20 پست

من 27هر ماه پریود میشدم تا امروز که15ماه بعدی هست پریود نشدم یه مدت پریودی نامنظم داشتم ولی یه مدت بود منظم شده بود. گر، گرفتگی دارم، و نوک سینه هام درد میکنه. و یهو تخمدونهام درد میگیرن. و خیلی میخوابم و تکرر ادار دارم. 

ممکنه باردار باشم؟؟ 

بی بی چک نزدم، خودم حس نمیکنم که باردارم فقط علائم بالا رو دارم. افرادی که باردار میشن خودشون حس میکنن یانه؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاهلی یا دوستی با کسی .باید تست بدی اینطور. که نمیشه گفت بارداری حداقل دو هفته تاخیر از پریودیت بای ...

متاهلم عزیزم. هیجده روز گذشته از پریودی قبلیم. اصلا دوستندارم بیبی چک بزنم نمیدونم چرا بدم میاد. دفعات قبل که مشکوک بودم اصلا مقاومت نمیکردم. ایندفعه نمیدونم چمه 

2728
رابطه پر خطر داشتی؟ علائمت بارداری نیس. ممکنه بهم ریختگی هورمون هات باعث تا منظمی پریود بشه. این ...

ما جلوگیری طبیعی داریم. الان دوسال و نیمه.. خدا کنه برا پریودی باشه. 

رابطه پر خطر داشتی؟ علائمت بارداری نیس. ممکنه بهم ریختگی هورمون هات باعث تا منظمی پریود بشه. این ...

تا هوس چیزی میکنم به شوهرم زنگ میزنم بخره، میگه بیبی برات بخرم، میگم پریودی هم همینه گاها ادم هوس میکنه. علایمشون خیلی شبیهه ولی سینه هام ایندفعه ورم نداره فقط نوکشون حساس شده

2740
نه اصلا، ولی شوهرم خیلی ذوق داره که پریود نمیشم. میگه کار نینی که پریود نمیشی

البته ک مهمه آمادگی داشته باشی برای مادری...نگرانیت قابل درکه ولی این موارد ک زوجین با احتیاط عمل می‌کنه اما نینی تولید میشه چیزی جز کار خدا نیس.🥰

خب مرگ یه بار شئون یکبار نگرانی لسترسش که بدتر

پیش خودم میگم اگه بفهمم مثبته احتمال انداختنش نود درصده. دچار بحران روحی شدم. نمیدونم باید چکار کنم. فقط دعا میکنم که نباشم. تا ببینم یکی دو هفته دیگه پریود میشم. و این علائم تا کجا تشدید پیدا میکنه

پیش خودم میگم اگه بفهمم مثبته احتمال انداختنش نود درصده. دچار بحران روحی شدم. نمیدونم باید چکار کنم. ...

احتمال انداختن؟

همین قدر راحت؟خیلیا حسرت میخورن جای تو باشن.

امیدوارم یکم معقولانه تر تصمیم بگیری.

2706