2752
2734
عنوان

کسی بیدارهست؟؟ یسوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 129 بازدید | 20 پست
البته ک مهمه آمادگی داشته باشی برای مادری...نگرانیت قابل درکه ولی این موارد ک زوجین با احتیاط عمل می ...

از همسرم بلافاصله میپرسم خوب کنترل کردی 

و من خیلی رعایت میکنم  بعد رابطه  سریع میرم  دستشویی و  تو جوش شیرین و نمک دریا  میشینم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

امیدوارم این قدرتو زود بدست بیارم.. خیلی از درون عصبیم و گیج 

بدتر میشه دو هفته این ایشالله پریود میشی میدونی این چند هفته استرس چقدر روان و روحت خسته کرده استرس خبر بدتر از خود خبره پس زودتر چک کن.روانتو بیخود بیخودی خسته نکن 

همه چی خوب میشه تلاش کن 
احتمال انداختن؟ همین قدر راحت؟خیلیا حسرت میخورن جای تو باشن. امیدوارم یکم معقولانه تر تصمیم بگیری.

وقتی نتونم مادر خوبی باشم، بیاد اذیت بشه؟؟ گناه داره.. 

تازه بیاد طوری این کارو کنم که خانواده ها و همسرم متوجه نشن. 

چون دوطرف منتظر بچه هستن. 

ولی من اصلا ادمادگی ندارم و دلم نمیخواد تو این اوضاع روحی خودم بچه بیاد. 

هربار میرم خونمون بابام میگه این کیف یا بالشت عروسکی رو خریدم برا بچه ات.  یا دیشب خانواده همسرم زنگ زدن گفتن مادربزرگ گفته خبری هست یانه.  ولی مادر مهمه که بتونه بستر اومدن رو فراهم و قبول کنه. و من درخودم نمیبینم که بتونم. 

2731
بدتر میشه دو هفته این ایشالله پریود میشی میدونی این چند هفته استرس چقدر روان و روحت خسته کرده استرس ...

ااره خیلی، حسش میکنم. چقد از لحاظ روحی و جسمی خسته شدم. شبا اصلا نمیتونم بخوابم از بس ذهنم مشغوله. باید خودم برم بخرم بیبی چکو. 

چون همسرم بخره وایمیسه تا جوابو ببینه این برام سختتره. 

ااره خیلی، حسش میکنم. چقد از لحاظ روحی و جسمی خسته شدم. شبا اصلا نمیتونم بخوابم از بس ذهنم مشغوله. ب ...

چند روز به پریوی یه لکه قهوه ای دیدم فکر کردم دارم پریود میشم نوار گذاشتم دیگه هیچ خبری نشد. فقط همون یه لکه بود اونم قهوه ای، رنگش مثل خون  نبود.