2733
2734
عنوان

آرزوهایی که همش به باد رفت

139 بازدید | 8 پست

بنظر من بااین درآمد وتلاش وخانواده شوهر فقیر به هیچ جا نمیشه رسید هرچقدرم کار کنیم نمی‌تونیم صاحب خونه مستقل بشیم .یاحتی زمین بخریم .واقعا خانواده خیلی تأثیرگذاره ‌.دلم خیلی برا خودم شوهرم میسوزه دم عیدهمه مشغول خرید مانتوهای 2تومنی 3تومنی اونوقت من یه کفش و نمیتونم بخرم درآمد شوهرم کفاف قرض وقسط وقرعه رو به زور میده .فقط میگم آخه چرا خدا این همه تعبیض بین بنده هات گذاشتی به یکی دادی نمیدونه چیکار کنه به یکیم اینطوری فقط می‌خوام بدونم قیامت اوناییکه از اول توناز ونعمت ورفاه زندگی کردن بااوناییکه همیشه توحسرت وقناعت عمرشون رفت یکیه ؟؟,

هرکی به اندازه تلاش خودش نون میخوره!

خانواده شوهرت که مسئولیت دادن خرج شمارو ندارن عزیزم

کار و شغل و شکست و موفقیت به خداوند ربطی نداره همونطور که این کشور و حکومت و کار مسئولین هم به خدا مربوط نیست

من فهمیده‌ام که وقتی دهانت را می‌بندی قدرتمندتر هستی .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اما این دلیل نمیشه آرزوهاتون بمیره که 

شغل جدید شروع کنین تلاش کنین ان‌شاءالله نتیجه میبینید و امسال نشد سال بعد لباسای گرون قیمت تر میخری

خیلیاهم پول دارن مشکلات خانوادگی دارن ، هرکسی یه مشکلی داره قشنگ من

2728
هرکی به اندازه تلاش خودش نون میخوره! خانواده شوهرت که مسئولیت دادن خرج شمارو ندارن عزیزم کار و شغل ...

نه که وظیفه دارن ولی خب ما حداقل سالی ۱۵۰تومنم پس انداز کنیم ده سال طول می‌کشه بتونیم یه آپارتمان نقلی اونم تویه شهر کوچیک بخرم که ۱۰سال بعد قیمت اون واحد ۱۰برابر شده پس چطور پول تلاشمون بخوریم .اونوقت خواهر خودمن پدرشوهرش خونه ۱۳۰متری ساخته براشون یه قرونم نگرفته خب معلومه اونا از لحاظ خورد خوراک پوشاک میفتن جلو پس کمک خانواده شرط اوله

نه که وظیفه دارن ولی خب ما حداقل سالی ۱۵۰تومنم پس انداز کنیم ده سال طول می‌کشه بتونیم یه آپارتمان نق ...

منظورم تلاش الانتون نیست من که از وضعیت شما وقتی دبیرستانی بودین خبر ندارم اما چرا شغل دیگه ای رو انتخاب نکرد همسر شما

غیرازفقر شوهرم انقددددر بده خداازش نگذره جهنم رودارم تواین دنیازندگی میکنم مگه دیگه جهنمی هم هست بااین جهنمی که دارم توش زندگی میکنم

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
غیرازفقر شوهرم انقددددر بده خداازش نگذره جهنم رودارم تواین دنیازندگی میکنم مگه دیگه جهنمی هم هست باا ...

چی شده مگه خواهر.نترس همه مشکل دارن خدا خودش کمکمون کنه البته من بعضی وقتا شک میکنم خدایی هس.که اگر هست چرا خدایی نمیکنه

2740
چی شده مگه خواهر.نترس همه مشکل دارن خدا خودش کمکمون کنه البته من بعضی وقتا شک میکنم خدایی هس.که اگر ...

خدا هست بنده هاش خیلی لجن ان ازحروم کردن عمروزندگی یکی دیگه ابایی ندارن فقط به منفعت خودشون فکرمیکنن. بخدا شب وروز توآتیش دارم میسوزم فقط    همش آزارروحی وروانی وجسمی زندگی اجباری شبوروزم شده جهنم همه جوره آزارم میده این شوهرعوضیم عین زندونیام کتکم میزنه شیش ماهه همه صورتم پرازموعه یه پول آرایشگر نمیده برم  واسه خونه هرچی خودش موافق باشه میخره نه چیزی که من بگم ،بخدا شیش ماهه توشهرغریبم دلم لک زده واسه یه ماکارونی خوردن...

فقط فکر شکم وزیرشکمش وخونوادشه عمرموحروم کرده نمیزاره هیشکی دورم باشه همه رو بابرخوردبد ازم جدامیکنه  همه جا خوارذلیلم میکنه پولشوخرج برادرزن و برادرزاده ش میکنه،مادروبرادرموهمون روز بعدعروسی ازخونه‌م بیرون انداخت،ازروز عروسی کتکم میزنه.اووووففف اووووففف تاخودقیامت هم بگم هست ازبس ازش آزاردیدم خداهست معجزه‌شو دیدم بهش گفتم من اصلا ازش نمیگذرم تو هم نگذرنمیدونم تاکی ادامه داره ولی قطعا یابایدعمراون تموم بشه یا من  خداکنه فقط زودتر...یکیمون خیلی زودترازاونیکی بمیریم

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40