2733
2764
عنوان

شما هم جزئی از این پازل هستین 💥

12863 بازدید | 1454 پست

🌿بسم رب المـهـدی🌿

یا اباصالح(عج) هیچ کس رابه اندازه شما اذیت نکرده ایم بیش از 11 قرن منتظر ماندی تا بفهمیم:

🍁بے همگان به سر شود بے تو به سر نمے شود🍁

تا بفهمیم بےتو هیچیم و کاری نمیتوانیم بکنیم وگرفتار رنج و فساد و ظلم هستیم. 

✨منتظر ماندی که برای آمدنت کاری کنیم. 

منتظر ماندی تا لیاقت پیدا کنیم.

و دردمندانه و دلسوزانه فرمودے:«اگرشیعیان ما که خداوند برانجام طاعت،موفقشان بدارد در وفا کردن به عهد ماهمدل بودند،ملاقات ما از آنها به تاخیرنمےافتاد و سعادت دیدار همراه بامعرفت ما به سوےآنها مےشتافت پس ما را از آن ها پوشیده نمےدارد مگرهمان چیزهایی که از آنها به ما می‌رسد و ما دوست نداریم و از آنها انتظار نداریم.»

ماهمگی با هم جزئی از پازل«ظهور»هستیم. 

می‌توانیم با کارها و اعمالمان باعث تسریع یا تاخیر در ظهور بشویم. 

پس بیاییم با«همدلی و اتحاد»قدمی برداریم،

و برای زمینه سازی ظهور تلاش کنیم.

آقاجان✋دستمان را بگیر و ما را امام زمانی کن!

در خوابے سنگین هستیم، بیدارمان فرما!

با نوشتن اتحاد_ما_رمزظهور#  در این تاپیک سهیم باشیم

اگر دوست دارید بگین تاپیکهای مهدوی تگتون کنیم ✨

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

✨بسم الله الرحمن الرحیم ✨

هدف از تشکیل دولت جهانی حضرت مهدی عج  چیه؟✨

ویژگی بارز این دولت کریمه چیست؟ ✨

آیا خدا خلف وعده می‌کند؟ ✨

با ما همراه باشید با خواهر گلمون

@ظهور313    🥰🥰

👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

https://uupload.ir/view/img_20240304_085213_931_dmb6.mp4/

سخنرانی_نی_نی_سایت#  

همدلی_شرط_ظهور#  

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 

🔆اصلا خبر دارید در گوشه ای از این جهان، یک نفر هست که شما را عمیقا دوست دارد و برایتان دلسوزی می کند؟! 

کسی هست که برای شما، در دل شب از ته قلب♥️، و پدرانه، اینگونه دعا می کند:

🌿«خدایا شیعیان ما را از شعاع نور ما و بقیّه طینت ما خلق کرده‌ای، آنها، گناهان زیادی را به اتّکاء بر محبّت ما و ولایت ما مرتکب شده اند؛اگر گناهان آنها گناهی است که در ارتباط با توست، از آنها بگذر، که ما را راضی کرده‌ای، و آنچه از گناهان آنها در ارتباط با خودشان است خودت بین آنها را اصلاح کن، و از خمسی که حقّ ما است به آنها بده تا راضی شوند و آنها را از آتش جهنّم نجات بده» 🌿

💥یک نفر دغدغه ی تو را دارد….. مهربان‌ تر از پدر، دلسوزتر از مادر، و منتظر! تا به سمتش برویم و همه ی روزهایمان را بهاری کند🌸🌱

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

✅ فرزندانمان را

با وجود حضرت_ولیعصر(عج)

در همین دوران خردسالی، کودکی و نوجوانی مأنوس و آشنا کنیم.

با بچه ها درباره کارهای خوبی که امام مهدی دوست داره حرف بزنیم.

مثل راست گویی، احترام به مامان و بابا و بزرگتر ها،

مرتب بودن و...

این هم قصه شبانه بچه های یاوران مهدی 🥰🌿

ذخیره کنید🙏❤️🌾

این داستان  «دشت مقدس»

قسمت اول👇🏻

https://uupload.ir/view/4_5906926478477495451_fuc.m4a/

قسمت دوم 👇🏻

https://uupload.ir/view/4_5859236127990353739_fcjw.m4a/

قسمت سوم👇🏻👇🏻

https://uupload.ir/view/4_5913514047776492360_wtnt.m4a/

با زدن روی این هشتک میتونید قصه های بیشتری رو ببینید👇🏻😍

کارخونه_قصه‌_ها#  

مهدی_یار_کوچک#  

👼🏻 کانال واحد کودک مؤسسه مصاف (قندِعسل) 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 

😔شرمگینم!

.."اللهم... اغْفِرْ لِيَ الذُّنُوبَ الَّتِي تُنْزِلُ‏ النِّقَمَ‏ "

"..بار الها... گناهانی را که موجب نزول نقمت می‌شوند بر من بیامرز! 🤲

📚 دعای کمیل

🌿یا صاحب الزمان!

شرمگینیم از کثرت گناهانی که هر روز وهر ساعت فرجتان را به تأخیرمی‌اندازند.🥀

از خداوند متعال طلب بخشش و از شما طلب شفاعتداریم.🤲

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚

تلنگر...

💥 من به قربانِ شما یا صاحب الزمان...

✨حضرت اسماعیل به پدرش حضرت ابراهیم عرض کرد:

« يَا أَبَتِ افْعَلْ مَا تُؤْمَرُ...»

پدر آنچه که به تو دستور داده شده را 

انجام بده

«سَتَجِدُنِي إِن شَاءَ اللَّهُ مِنَ الصَّابِرِينَ»

ان‌شاءالله توخواهی یافت که‌ من از 

صابرین هستم.

⬅️ ما هم اگر بخواهیم  

اسماعیلِ امام_زمان ارواحنافداه باشیم 

و قربانیِ آن حضرت شویم

✅ باید در برابر خواستِ آن حضرت 

تسلیم باشیم و اعتراضی نداشته باشیم

⬅️ یعنی انسان حاضر شود از همهٔ خواسته‌های نفسانی‌اش گذشت کند و تسلیم خواستِ امامش باشد

❌نه این که فقط شعارش را بدهیم

✔️بلکه در عمل باید این‌چنین باشیم

⬅️ این لحظه‌ای است که انسان «قربانیِ» امام زمانش می‌شود....

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                                           گفتم شبی به مهدی اذن نگاه خواهم                                        گفتا که من هم از تو ترک گناه خواهم                                      

پیام_ناشناس

سلام امام مهربونم❤

خیلی شرمندم😔

شرمندم از اینکه خودمم میدونم منتظر واقعی نیستم.

🌱یه بار تو مسجد جمکران سخنران گفتش که مامنتظر ظهورت هستیم نه منتظر حضورت🥺...

میدونم که زبانی میگم منتظرتم ولی اینم میدونم که دیگه تحمل گناهام برام سخته ازتون میخوام که منو ببخشید میدونم تا شما منو نبخشید خدام منو نمیبخشه منو ببخشید وبعدش دلمو بگیرید تو دستتون محکم بگیریدش و هروقت خواستم ببرمش جایی دیگه نزارید میدونم که میتونید...

دلمو از الان نذر ظهورت نههه حضورت میکنم واااای که سخته جا انداختنش برام خیلی سخته اقا جانم من میترسم از آینده ی بدون شما...شایدم میترسم از اینکه جوونیم تموم شدو

و تو زندگیم نیستین نههه از عمری که صرف شما نمیکنم میترسم...😔

بیا اقاااابیاااا

مارا از حضورت سرشار کن❤️

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت

🔴 ظهور یعنی پایان این دنیا؟

📖 «فَهَلْ یَنْظُرُونَ إِلَّا السَّاعَهَ أَنْ تَأْتِیَهُمْ بَغْتَهً فَقَدْ جاءَ أَشْراطُها فَأَنَّی لَهُمْ إِذا جاءَتْهُمْ ذِکْراهُمْ»*۱

✍امام علی علیه السلام می‌فرمایند: «رسول خدا بیان کردند که پیش از قیامت ده (نشانه) خواهد بود که چاره ای از آن نیست: سفیانی، دجال، دابه، خروج حضرت قائم، طلوع خورشید از مغرب، نزول حضرت عیسی علیه السلام، خسفی در مشرق و خسفی در جزیره العرب و آتشی که از انتهای عدن خارج می‌شود و مردم را به سوی محشر می‌فرستد.»*۲

در روایت های زیادی برای ظهور حضرت مهدی و همچنین برپایی قیامت نشانه هایی بیان شده است، اولی را "علائم ظهور" و دومی "اشراط الساعه" می‌نامند، همه نشانه های ظهور، نشانه های قیامت هم به حساب می‌آید؛ ولی قیامت، نشانه های اختصاصی نیز دارد که پس از ظهور اتفاق می‌افتد.

پس باید بدانیم در ظهور آن چیزی که تمام می‌شود، این دنیای پر از ظلم است و در واقع آغاز قیامت است برای ظالمان. این ما هستیم که انتخاب می‌کنیم ظهور برایمان آغاز قیامت باشد یا شروع یک زندگی همراه با آرامش و انسانیت.

📚 ۱. سوره محمد، آیه ۱۸

۲. کتاب الغیبه، ص۴۳۶

پرسش_و_پاسخ_مهدوی#  

🦋دربخشی از دعای عدیله چنین آمده :

🌤الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ، الْمُرجَى الَّذى‏ بِبَقائِهِ بَقِيَتِ الدُّنْيا، وَبِيُمْنِهِ رُزِقَ الْوَرى‏.

منتظر مهدى، آن مايه اميدى كه به بقاى او دنيا باقى مانده و به بركت او خلق روزى خورند🌱

وَبِوُجُودِهِ ثَبَتَتِ الْأَرْضُ وَالسَّمآءُ، وَبِهِ يَمْلَأُ اللَّهُ الْأَرْضَ قِسْطاً وَعَدْلاً،

و به وجود او زمين و آسمان پابرجا مانده و بدست او خداوند زمين را پر از عدل و داد كند🌱

بَعْدَ ما مُلِئَتْ ظُلْماً وَجَوْراً، وَاَشْهَدُ اَنَّ اَقْوالَهُمْ حُجَّةٌ، وَامْتِثالَهُمْ فَريْضَةٌ،

پس از آنكه از ظلم و ستم پر شده باشد و گواهى دهم كه گفتارشان (براى ما) حجت و دليل است و فرمانبرداريشان واجب ....🌱

اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج🌻 

حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف می فرمایند: «وَ اکثِرُوا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَج فإنَّ ذلِک فَرَجُکم؛[12] برای تعجیل در فرج من، بسیار دعا کنید، زیرا که گشایش کارهای شما در آن است.»

بسم الله الرحمن الرحیم

به نام خداوند بخشنده ی مهربان

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا

خدایا، در این لحظه و در تمام لحظات ، سرپرست و نگاه دار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان ولیت حضرت حجّة بن الحسن که درودهاى تو بر او و بر پدرانش باد باش ، تا او را به صورتى که خوشایند اوست [ و همه از او فرمانبرى مى نمایند ] ساکن زمین گردانیده ، و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازى

«اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج» 

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼

💠 امیرالمومنین علیه‌السلام از قول پیامبر 

صلی الله علیه و آله می‌فرمایند:

🌤مهدی از ما اهلبیت است و خدا یک‌ شبه

کار او را سامان خواهد داد.

(و ناگهانی ظهورش را خواهد رساند).

🔹️الْمَهْدِيُّ مِنَّا أَهْلَ الْبَيْتِ يُصْلِحُ اللَّهُ لَهُ

أَمْرَهُ فِي لَيْلَةٍ.

📚کمال الدین، ج۱، ص۱۵۲.

امام زمانمان را ناظر بر اعمال خود ببینیم...  

🔸گاهی اوقات یک مهمان برای ما می‌آید؛خیلی کنترل می‌کنیم، مؤدب و با احترام می‌شویم، هر کاری را انجام نمی‌دهیم، هر حرفی را نمی‌زنیم و حتی صدایمان را بلند نمی‌کنیم.

❓️❗️خب چه فرقی دارد، امام زمان ارواحنافداه همیشه با ماست.

🔅 «وَقُلِ اعْمَلُوا فَسَيَرَى اللَّهُ عَمَلَكُمْ وَرَسُولُهُ وَالْمُؤْمِنُونَ» (توبه/١٠۵) هر عملی که شما انجام می‌دهید، خدا، پیغمبر و امام زمان ارواحنافداه دارند می‌بینند.

🔸حالا ما حضورشان را حس نمی‌کنیم دلیل بر این نیست که حضور ندارند و ما تنها هستیم. نه، آنها با ما هستند و دارند می‌بینند.

🔸مثلا شما در یک مکانی قرار بگیرید که دوربین داشته باشد. خیلی خودتان را کنترل و رعایت می‌کنید.📷

👌فکر کنید دوربین الهی، چشم امام زمانتان که عین‌ اللّه است، دارد شما را می‌بیند و بالای سر شماست.📸

حاج‌آقا زعفری زاده 🌿

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                                           گفتم شبی به مهدی اذن نگاه خواهم                                        گفتا که من هم از تو ترک گناه خواهم                                      

نفسها و نگاه پر از انتظارم 

دلم برای ورود امام‌ِزمانم لحظه شماری می‌کند و حنجره ام امام زمانم را فریاد می‌زند، امام‌ِزمانم که تجلی عشق است .

قنوتم را طولانی می‌کنم تا امام زمان ارواحنافداه نیمه شبی برای آن دعا کند

کوچه‌های غریب بی کسی را آب و جارو می‌کنم تا امام‌ِزمان ارواحنافداه صبحی زود از آن کوچه عبور کنی.

هر روز چراغ دلم را با جامع الکبیره روشن می‌کنم و

سفره ام را با آل یاسین و عهد تزیین می‌کنم و

برای #ظهور امام زمان ارواحنافداه هر روز پای دعای کمیل می‌نشینم.‌

نمی‌دانم آخرین ایستگاه توسل چه هیجانی دارد که

مرا با خود تا آن سوی فاصله‌ها می‌برد و صبح آدینه چه صفایی دارد، که صبح آسمانش پراز ندبه است.

مولایم…! بی امام زمان ارواحنافداه دفتر دلمان پر است از مشق‌های انتظار و من با دلم می‌خواهم آن روز که می‌آیی زیباترین مدال ایثار را تقدیم نگاه

امام زمان ارواحنافداه کنم.

جهت تعجیل در فرج آقاصاحب الزمان صلوات🌹

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

💥برای امام زمان خیلی کم کاری می کنیم.🥀

👈نگو چه کاری از دست من که یک نفرم

ساخته است؟ خیلی کار ،ساخته است.

وفتی صد تا قطره توی لیوان جمع شود 

یک لیوان می شود و با آن می‌شود یک 

گلدان را آب داد.🪴💧

👈فکرتان و توانتان را روی هم بگذارید.

قرآن می فرماید:«ان تقوموا لله مثنی و فرادی» 

اگر کسی را پیدا کردید باهم کار کنید و 

اگر پیدا نکردید تنها بایستید.🌟

👈جار بزن امام زمانت را حمایت کن.🔊

همت ما برای امام زمانمان اینه که اقا را 

بیاوریم دنیا را اصلاح کند از یک طرفدار

نامزد انتخاباتی کمتر است که در و دیوار 

و حتی درختها را از عکس نامزد مربوطه پر 

می کند؟😔

چرا کم کاری می کنیم؟

پس همت بکنید ان شاء الله برای امام زمانتان محکم قدم بردارید. 

🔺استاد حاج آقا زعفری زاده

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت

2706