2733
2734
عنوان

من امروز دعا گرفتم

237 بازدید | 27 پست

بچه ها تاپیک قبلیمو بخونید 

من با اینکه اعتقادی نداشتم اما ب اصرار یه دوستام رفتیم پیشه به نفر که سرکتاب قرآنی میگیره خیلی شلوغ میشه سرش 

یه دعا ازش گرفتم اما الان استرس دارم 

خیلیا میگن نباید این کارو میکردی اینا موکل دارند و پای اجنه رو ب خونتون باز کردید و….. 

تو روخدا یه چیز بگید اروم بشم دارم از استرس سکته میکنم 

اخه اگه بد بود پ چرا این همه سرش شلوغه حتی از شهرای دیگه هم میان پیشش 

چیکار کنم استرس دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من کردم ضربشم خوردم

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻

https://uupload.ir/view/1_3962916961_cq2k.mp3/

اینو گوش بده

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

نمی دونم والا ..ما خانوادگی اعتقاد نداریم ولی زنداداشم و مادرش اهل این چیزا هستن .مامانم میگه بیخود نیس همیشه گرفتارن . راستم میگه همیشههه یه گرفتاریای عجیب غریبی دارن

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋

حالا واسه چ موضوعی گرفتی 

تعریف کن

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
2706