2733
2771
عنوان

میشه بیاین 😭دلم دیگه طاقت نداره

275 بازدید | 21 پست

شوهرم خیلی رفیق بازه جوری که هر روز باید یه وقتی رو با دوستاش میگذروند

روز جمعه هم بلند شد با دوستاش رفت کوه ماشینو میخاست برام بذاره ولی اونم برد  منم دیگه طاقتم سر اومد

اخه چند روز بود پشت سر هم بدون اینکه به ناراحتی من توجه کنه بلند میشد میرفت

منم جمعه بلند شدم رفتم خونه ی مامانم

بعد از ظهر ساعت ۵ زنگ زد بهم چند بار جواب ندادم به گوشی مامانم زنگ زد که اماده شین میام دنبالتون که خواهر و مادرم میخان بیان خونمون

منم گفتم من امشب خونه نمیام

گفت  چرا گفتم مخام برم جایی اونم گفت حق نداری تا یک ربع دیگه خونه باشی اگر نه دیگه پات به خونه نمیرسه منم گفتم باشه دیگه پام به خونه نمیرسه

گفت بچه رو اماده کن میام میبرمش گفتم بچمو نمیدم گفت بزور میبرمش منم گفتم دادگاه مشخص میکنه بچه با کی باشه گفت دادگاه خود منم

بعد چند دیقه اومد خونه ی مامانم بچه رو صدا کرد منم گفتم بچمو نمیدم ببری گفت تو کاره ای نیستی و اتیشی شد دیگه مامان بابا فهمیدن و داد و بیداد شروع شد بچه هم ترسید شروع به گریه کرد که با بابا نمیرم بزور بغلش زد و من و مامان بابا جلوشو گرفتیم زد شیشه های درو شکست

و رفت تو حیاط بعد چن دیقه دوباره اومد که بچه رو بدین بابام گفت اماده شو تو هم برو دیکه کشش نده منم گفتم باشه اماده شدم لباس پوشیدم بچه رو اماده کردم و رفتیم تو ماشین نشستیم یکم رفت تا سر کوچه رسید یهو فرمونو چرخوند و با گاز اومد جلو خونه ی مامانم گفت پیاده شین برین دیگه نمیخام شما رو ما هم بی هیچ حرفی پیاده شدیم که باز شروع به داد و بیداد نکنه و منو بزور پرت نکنه

دیگه رفت و ما هم دیشب اونجا موندیم

همیشه وقتی بحثمون میشه و منو میذاره خونه ی مامانم باز بابام هی بش زنک میزنه بیا زنتو ببر و کشش ندین و ...

اینبارم گفتم هر چی به بابا بگم زنگ نزن فایده نداره بذار خودم بش زنگ بزنم حتما از دیشب عصبانیتش خابیده بگم بیاد دنبالم

۱۰ بار زنگ زدم جواب نداد

و بهم پیام داد

به مرادت رسیدی زندگی من و تو دیگه تموم شد بچه تا هفت سالکی با تو بعدش دیکه چشمت بهش نمیفته من همینم که هستم تو که نمیخای برو هر مدلی که میخای برای خودت پیدا کن

اخر پیامش نوشته بود دیگه منو نمی بینی وکیلم همه چیزو بهت میگه

پایان زندگی

بعدش منم شروع کردم باشه اشکالی نداره منو تو از اول با هم ارامشی نداشتیم و نگرانیم تا الان بخاطر بچه بود حالا فکر میکنم بدون من یا تو باشه بهتر از اینکه همیشه شاهد جر و بحثمون باشه

بعدش فکر میکردم واقعا داره الکی این حرفا رو میزنه و المی مثلا میهاد اذیتم کنه و میخاد بیاد دنبالم بهش پیام دادم باشه ولی قول بده بعد جدایی دوس پسرم بشی دوس پسر خوبی میشی

بعد چند لحظه باز پیام دادم عشقم ؟ بیا دیگه اذیتم نکن و این حرفا ولی جواب نداد دیگه

بعدش بازم چندییین بار زنگ زدم که منو بلاک کرد

حالا می بینم از پروفایلش که چند تا عکس عاشقانه بود و عکس بچه رو حذف کرده

هیچوقت این کارا رو نمیکرد

من نمی خواستم برگردم خونه ولی انقدر بابام اصرار کرد که مجبور شدم بیام 

اومدم دیدم خونه نیست ساعت ۹ اومد و لباس ورزشیاشو برداشت و باز رفت تا ۱۱ 

من اصلا نخابیدم از همون موفع ک اومدم دارم گریه میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی کوچیک شدم پیشش دلم میخاد الان برم بش بگم تو رو خدا بسه دعوا و قهر 

تمام بدنم درد میکنه هم پریودم هم سرماخوردم درد کمر و وشتمم برا دیسکمه 

سرم دارم میترکه 

حالم خوب نیست 

چرا انقدر بی رحمه 

محلش نده  منم همینم پاپیچم بشه پرو تر میشم میدونم هرکاری کنم میاد منت کشی بدتر میکنم  ...

اخه چجوری محلش ندم من خیلی کم طاقتم بخدا الان دارم می میرم 

از طرفی هم یه هفته دیکه بلیط داریم برای کیش موندم اونو می خاد چیکار کنه

وای آدم اینجا اینا رو میخونه می‌ترسه تا آخر عمرش شوهر کنه 

چرا واقعا یکی از ازدواجش راضی نیستش ؟ چرا مردا انقدر نفهم و احمق شدن ....وای خدا حرصم گریتتتتت

خدایا، خودمو به تو سپردم....   🌱به کوری دو چشم دشمنانش فقط حیدر امیرالمؤمنین است❤️🌱

چقد شوهرت شبیه شوهره منه. اینم اولویتش اول دوستاشه😔😔خدا لعنتشون کنه همین امروز ک ساعت ۵رفت پیش دوستاش تا۲نصف شب 😑

خنده را معنی ز سر مستی نکن، آنکه میخندد غمش بی انتهاست🙂🍃🕊

چقدر تو خوش بینی وقتی بلاکت کرده عکس عاشقانه گذاشته مطمئن باش بر تو نداشته یکم بنظرم حواست ب زندگیت باشه این وقتی جمعه ها نیستش با دوستاش کجا می‌ره با کیا در ارتباط بعدشم خونت هیچ وقت ترک نکن کسی یوقت نبره

اخه چجوری محلش ندم من خیلی کم طاقتم بخدا الان دارم می میرم  از طرفی هم یه هفته دیکه بلیط داریم ...

رو خودت کار کن خب 

اون بیخیااله از یه طرفیم میدونه نازکش داره 

من میدونم دیگه خودمم همینم 

2706