2737
2739

من پزشکی یکی از دانشگاها میخونم که تیپ ۱ و مرکز استان ولی خیلی دانشجوهای فعالی نداره همیشه عاشق دانشگاه تهران بودم حس میکنم محیطش خیلیییی بهم کمک میکنه چون من باید تو جو علمی قرار بگیرم 

میخوام به خانوادم بگم به هر روشی مثلا ازدواج کنم سوری برم دانشگاه تهران و مثلا بعدش طلاق بگیرم

پشیمون میشم؟؟واقعا بهش فکر کردم و علاقه دارم 

الان متاسفانه نمیتونم از اول بخونم کنکور بدم سال سومم وگرنه میکردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازدواج کنی و طلاق بگیری؟ عزیزم به نظرت انقدر راحته این کار؟ لطفا زندگیتو خراب نکن اینکارو بکنی از چاله میفتی تو چاه

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
2731
2740
ببین دانشگاه و محیطش مهم  ولی شما میتونی خودت فعال باش جو عوض کنی .  سوال بپرسی برنامه عل ...

درسته ولی من یه نفر نمیتونم 

اگه بتونمم خودمو سوزوندم 

بچه ها علاقه ندارن نمیشه مجبور کرد اخه 

و اینکه کارگاه برگزار نمیشه مراکز تحقیقات تو تهرانه معمولا

اگه شاغل اونجا باشه میتونم

مثل بچه استادا و کارمندا که میان مهمان میشن تو اون دانشگاه؟به نظرم که خیلی سخته به جز اینکه ممکنه زندگیتو خراب کنه اون طرف پیدا کردن همچین موردی خودش سخت تره

مثل بچه استادا و کارمندا که میان مهمان میشن تو اون دانشگاه؟به نظرم که خیلی سخته به جز اینکه ممکنه زن ...

نه خب دارم اونو که یکی از فامیلای مورد اعتمادمون هست

2706