2733
2734
عنوان

خانومای عاقل لطفا میاین ؟؟میخوام یه کاری بکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 174 بازدید | 19 پست
نه خب دارم اونو که یکی از فامیلای مورد اعتمادمون هست

اگه هست و آدم خوبیه و حاضره این کارو بکنه که نمیدونم بکن ولی من خودم دانشگاه تهران درس خوندم، البته ارشدمو از تهران گرفتم درسته محیطش خیلییییی متفاوت بود با دانشگاه کارشناسیم ولی بازم نمیدونم نمی ارزه، یه دوره است دیگه میگذره نمی ارزه انقدر، حالا نظر منه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخوام مهاجرت کنم و واقعا نیازه یه جای خوب باشم

من حالا پزشکیو نمیدونم من مهندسی خوندم ولی بچه های مهندسی دانشگاه آزاده شهرستانم راحت اپلای کردن رفتن، برای مهاجرت اونقدر دانشگاه فرقی نمیکنه بیشتر مقاله داشتن کمک میکنه، درسته دانشگاه تهرانم آپشنه ولی بودن بچه هایی که هم ارشد هم کارشناسی تهران خونده بودن جزو خوبا هم بودن ولی هر چی کانادا اپلای کرد قبولش نکردن چون مقاله نداشت، مقاله خیلی مهمتره

من حالا پزشکیو نمیدونم من مهندسی خوندم ولی بچه های مهندسی دانشگاه آزاده شهرستانم راحت اپلای کردن رفت ...

دقیقا واسه همین میگم 

مقاله تو دانشگاه ما اصلااا رو مد نیست

2731
دقیقا واسه همین میگم  مقاله تو دانشگاه ما اصلااا رو مد نیست

خب میتونی با بچه های دانشگاه تهران یه رابطه ای چیزی پیدا کنی باهاشون مقاله بدی، چه میدونم بگی مثلا ترجمه اش با من یه چیزیش با تو که اسمتو بیارن تو مقاله، اینجوری راحت تره تا ازدواج صوری

میتونی بری دانشگاه تهران بری کتابخونه ایناش بشینی باهاشون دوست شی بگی میخوای مقاله اینا بدی